HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

ETIOPIE únor 2009

Rollo

Ahoj! V únoru 2009 plánuji jet na cca tři týdny do Etiopie. V hrubých rysech Addis Abeba, jezero Tana, Aksúm, Lalibela a zpět do Addis Abeby. Zpáteční letenka asi 12k. S baťohem a Lonely Planet, místní dopravou, podívat se do přírody a na památky. Pokud by někdo chtěl jet se mnou (na část cesty či na celou), prosím pište na e-mail.

Zkušenosti čtenářů

Michal

Ahoj, byl jsem tam predloni taky na podobnou dobu. Hlavne dej aspon 4 denni trek v Simien mountains, a to i za cenu, ze bys vynechal Lake Tana. Je to mnohonasobne lepsi…

Rollo
Michal:

Ahoj Michale, díky za tip!

Dav

Zdar Rollo,

Psal jsem ti na mail, došlo ti to? Plánuju shodou okolností taky vandr po Etiopii a to na únor v rozsahu dva až tři týdny. Zhruba v podobným duchu: batoh, místní maršrůtky, něco pochodit. Pokud bude jezdit vlak do Džibutska, tak to o týden natáhnout. Letenky ještě nemám, u Turků snad ještě pár dnů zbývá než začnou ty ceny nakopávat.

Rád bych na severu dal pár dní v horách, třeba kolem Dashenu a okolí. Možná by stálo za to si sednout a popřemýšlet, jestli tam nespojit svoje síly, nevím, nakolik by to mohl být problém spát víc dní venku pouze v jednom. Teda pokud ta nabídka stále platí.

Pokud se vyskytuješ v Praze, není problém zajít na pivo. Dej vědět, jak se věci mají. Hoj Dav

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: