HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

Etiopie říjen 2009

Roman

Ahojky, hledají se pohodoví odvážní cestovatelé které by lákalo koncem října vyrazit na cca tři týdny za poznáním krás Etiopie, užít si pocitu volnosti z nezávislého cestování. Hledám hlavně lidi kteří dokáží během cesty obětovat trošku toho pohodlí, rádi poznávají jinou kulturu a styl života a cestování jim přináší radost. Přesný plán zatím není, vše bude záležet na dohodě. Bližší info viz. http://www.romankroupa.com/e2009.htm případně rád zodpovím jakýkoliv dotaz :-). Zkušenosti z podobných výprav mám z JV.Asie, J.Afriky a J.Ameriky. Roman (32).

Zkušenosti čtenářů

Michal Prokop

Zdravím Romana, jsme dva a máme podobný nápad jako ty.Zatím jsme uvažovali o cestě s Adventurou, ale jsme naučený jezdit sami.Pokud máš zájem o dva protřelé cestovatele, dej vědět.Můžeme o tom hodit řeč.My jsme z Pardubic.

Tereza
Michal Prokop:

Ahoj, nás je sedm Pardubáků a vyrážíme do Etiopie ted 19.července. Bez cestovky,na vlastni triko. Plánem je podívat se na jih od Adis, hlavně za přírodníma národama, a taky do NP Bale.. Tak treba kdybyste meli zajem, muzem se sejit, pokecat, vymenit si info..

Štěpán

Ahoj Romane, mám v hlavě podobný plán, tak jestli ten Tvůj záměr trvá, tak budu rád když se ozveš. Zatím čau.
Štěpán

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: