HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

Etiopie -cca 4 týdny v 12/09-1/10

Jana

Na přelomu 12/09-1/10 chceme uskutečnit cca měsíční cestu do Etiopie. Vidět kmeny v údolí řeky Omo, Dorze, Konzo, Bume, Karo, Geleb, Bodi, Erbore aj. Ženy kmene Surma a Mursi s dřevěným diskem ve rtech. Navštívit jezera s nepřeberným množstvm ptáků. Divoké safari v národním parku Nech Sar – zebry a další savci. Zkušenosti s individuálním cestováním máme. V této chvíli tvoříme skupinku o 2-4 lidech, a je tedy prostor ještě pohodového cestovatele přibrat. emailik: jnh(@)post.cz

Zkušenosti čtenářů

Milan Hýsek

Ahoj,
před vánocemi jsem měl v plánu jet tak na měsíc do Etiopie, právě dolů mezi kmeny, ale nějak se to rozpadá – holky, které jsem potkal v zimě v Jemenu a měly jet, mají jiný program. Dcera jedné bude krasobruslit v USA, druhé se naskytla cesta do Antarktidy za skvělých podmínek, takže z plánu asi nic nebude. Pokud máte zájem o jednoho cvoka(individuálně Burkina Faso,Mali,Kambodža,Thai,Kuba,Jemen,Mauritius atd.),písněte. Bydlím 10minut za Prahou,nevím odkud jste,abychom se kdyžtak mohli sejít.

Ahoy Mejla

Jana
Milan Hýsek:

Z pozitivních ohlasů, které mi již na mail přišli, se naše skupina již začíná tvořit. Chceme v průběhu srpna mít jasno, kolik nás přesně bude, schůdná je skupinka o maximálně 8 lidech. Což je počet na dva jeepy, pokud budeme chtit cestou na jih zvolit konfort. Případně, pokud se rozhodneme vyrazit místními autobusy, tak věřím, že místa také seženem. Více ti písnu na mail.

Milan Hýsek
Jana:

Ahoj,
tak se mi neutopte,abychom se mohli sejít a pokecat.Já bych měl příští týden projíždět Šumavu na kole a někdy v srpnu mám jet na sraz do Brna(za holkama s kterýma jsem se potkal v Jemenu),tak třeba při té příležitosti bychom se mohli vidět,protáhl bych cestu k vám.Fotky vypadají dobře,zkusím také něco poslat.
Zdraví Mejla

tomas trombik
Milan Hýsek:

Ahoj Milane!!!!!!
Ty se chystas na jih,ja na sever:)
Muzem se nejak domluvit a skloubit dve veci dohromady!!!

Milan Hýsek
tomas trombik:

Ahoj Tome,
já si tak užíval léto s kámoši na kolech, na rybách apod.,že jsem vůbec nekoukal do příspěvků na stezce. Možná už ses dohodl s někým jiným, pokud ne – ozvi se,mohli bychom to spolu nějak skloubit. Proti Simien Mountains nic nemám, jen nemusím asi do Lallibely a Aksumu, radši mám přírodní divouse.
Zdraví Mejla tel.+420603462877
hysek.milan@quick.cz

tomas trombik

Zdravicko pratele!!!!! Na prelomu roku planuji cestu do Etiopie na treky do Simiens Mountains.
Hledam particku lidi kteri by se pridali.
Ziju na Novym Zelande,je to trochu z ruky ale vsechno se da domluvit telefonicky.
Tohle je moje cislo– +64 021 11 34 271
Tesim se na odpovedi

Jana

Letíme přesně v termínu: 16.12.2009-14.1.2010

Andrea

Když se chystáte do Etiopie, nepotřebovali by jste 86,- etiopských birr?
Kdyžtak se ozvěte na tel.603825126 nebo email

Ahoj Andrea
http://www.ourwildjourney.com

Jana

Ahoj, momentálně tvoříme 5-člennou skupinku, kterou jsme sestavili díky těmto stránkám. Budem rádi, když se k nám ještě jeden člobrda přidá.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: