HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Equador a Galapágy konec roku 2010

Míša

Jsem pohodová, sportovní, samostatná, příjemná holka a hledám parťáka/parťačku pro prosincovou kolem-vánoční cestu. Myslím cca na 3 týdny a termín přibližně od 12.12. tak cca do 2.1. 2011. Líbilo by se mi pocestovat po Equadoru (taky při tom trochu potrápit tělo na horském treku) a cestu zakončit na Galapágách (trošku se nakonec také poválet a porelaxovat). Mluvím slušně španělsky a v jižní Americe i Karibiku jsem už párkrát byla. Těším se na odpověď! Míša

Zkušenosti čtenářů

Šárka

Čauky Míšo,
pokud mi v práci schváli volno,tak bych v tomhle termínu taky ráda někde odjela. Možná bych se k tobě přidala,ale dívala jsem se na letenky a jsou dost drahé =O(. Přes jakou společnost bys letěla? Když tak mi písni na mail Sarka987@centrum.cz Měj se,čauky =O)

Martin Procházka

Ahoj, zaujal mě tvůj inzerát. V oblasti Jižní Ameriky jsem ještě nebyla chtěl bych se podívat. Jinak z latinské Ameriky mám také zkušenosti y hablo espaňol tambien, pero un poco.

Kristyna

Ahoj Míšo,
v této době též plánuji cestování po Ekvádoru. Budu ráda když se mi ozveš: tynapraha@hotmail.com. Určitě bych se přidala. Kristyna

Dasa

Ahoj Miso,
planuji dovolenou na 2-3 tydny koncem prosince nekam do jizni, stredni Ameriky. Rada bych se pridala. Mluvim trochu spanelsky, predloni jsem byla v Peru a Bolivii. Jestli jeste hledas spolecnost prosim ozvi se dagmarmlynkova@centrum.cz

Tina

Ahoj,chystame se s kamaratkou v lednu do Peru a Ekvadoru tak na mesic cestovat a ja bych pak zustala rada v Ekvadoru na skole spanelstiny, ale koukam, ze lety jak do Peru tak do Ekvadoru jsou dost drahe. Ma nekdo tip na letenky do techto destinaci?Diky. Tina

Adel

Ahoj, já by jsem měla zájem. problém je, že zatím neznám svůj rozvrh. Určitě mohu odjet od 20.12 až do poloviny ledna. Měla by jsem zájem. Můžeš mě kontaktovat na mail, pokud tvá nabídka stále platí? Je mi 22, studuji- filmové vědy a hodně cestuji.

Děkuji

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: