HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

Egypt září/říjen

Dana

Hledám parťáky (max 3) na důkladné procestování Egypta – oázy, kolem Nilu, Rudé moře, Sinaj, příp. odskočení do Izraele. Poznávat, fotit, nikam nespěchat – prostě si to tam prožít. Cca na 1 měsíc, doprava s Clic4sky za 2800 Kč. Termín – cca 21.9. (dřív ne – 20.9. končí ramadán) – 22.10.09.

Zkušenosti čtenářů

Luděk

Ahoj. Nevím, ale myslím si, že s click4sky bude těžký koupit letenku přesně v tvém termínu. Spíš bych řekl, že to nepůjde. A co se týká Ramadánu, tak právě jeho konec je obrovským zážitkem. Hodně lidí se obává cestování do muslimských zemí během Ramadánu, ale podle mě zbytečně. Zvlášť Egypt je naprosto v pohodě. Měj se a užij si Egypt

Dana
Luděk:

Letenky ke koupi zatím právě v těchto termínech jsou. Jak dlouho ještě nevím… Konec Ramadánu asi bude zajímavý, ale potřebuji jet 19.9. v ČR jeden závod. Společníci klidně můžou letět dřív a setkáme se na místě, ne? Přeci mě nenecháte jet samotnou?

Denisa
Dana:

Ahoj Dano,já jezdím do egypta každý rok na dovolenou,minulý týden jsem se vrátila přemýšlela jsem že se tam vrátím v budoucnu na delší domu,ale potřebovala bych radu.Kdyby si mi poradila byla bych ráda.Můj mail shelbies@seznam.cz děkuju předem když napíšeš.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: