Spolucestování Afrika

Egypt okolo března 2011

Mára

Ahojte,
hledám spolucestovatele na přibližně 14denní výpravu po Egyptě. Projít si historická místa a další zajímavé věci v době, kdy tam ještě není tak horko. Má někdo už plán a hledá parťáka?

Zkušenosti čtenářů

Václav Chodura

Ahoj Máro
Rád bych jel s Tebou.Můžeš napsat na [email protected]
nebo zavolej na 777000015.Adresa na scypu je blanka.chodurova
Měj se
Venca

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: