Spolucestování Evropa

Dodávkou přes pár zemí

Hakim

Zdravím, na začátku srpna, tedy jeho prvních 14 dní se chystám v půjčené obytné dodávce vyrazit směr Mazurská jezera na S Polska. Cestou mi doporučují se zastavit v jednom parku – prý poslední původní příroda v Evropě se zubry a tak… Pak chci jet na Z podél moře až do Holanska (každopádně d Amsterodamu), cestou se možná stavit v Dánsku v Kodani. Pak jet třeba už domů nebo se ještě stavit v Paříži… Uvidím(-e) jak se to stihne. Ještě je tu taky varianta to posunout o týden dozadu a stavit se v Berlíně na Woodstock;-) Dodávka jezdí na plyn a za půjčení mě snad kamrád nezruinuje, takže by to mělo být levnější… Spát se bude v dodávce nebo venku, vařit se bude převážně na ohni nebo plynu… Bude to nízkonákladový výlet. Má někdo chuť se přidat?
Sháním 3 další lidičky, co se nebojí dobrodružství, mají smysl pro humor a nejsou to asketi! Já sám jsem kuřák, občas popiju, občas zahulím… Tolik k asketismu:-) Tak kdo má zájem???
Pište nejlépe na mail;-)
See You Later*

PS: Pokud bych nenašel lidičky pro svůj záměr, tak jsem ochoten jet i jinam… Limitem je 14 (max 16) dnů a hory, do kterých dodávka ani náhodou nevyjede…

Zkušenosti čtenářů

Tomáš

Ahoj ,No zní to zajímavě a na kolik myslíš ,že by ten výlet vyšel ??

Hakim
Tomáš:

Zdravim, zatim jsem to prsne nepocital, bude se to odvijet od toho, kolik nas pojede (a kolik vlastne v tom aute muze jet lidi – zjistuju!) a kolik si kamos rekne za pujceni… Ale muj odhad pri 4 lidech je tak 5-6000 na osobu doprava a zbytek uz je za hubicku;-)

Brzy tu dam prsnejsi odhad, nebo ho budu posilat mailem, lidem co projevi zajem…

Mas zajem??? Napis na mail;-)

Tomáš
Hakim:

Ahoj, Ten plán se mi fakt líbí .Pokud budu mít ještě prachy tak bych jel . Tady je když tak můj email : [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: