Spolucestování Amerika

Deštné pralesy

David

Ahoj,
láká někoho výprava do deštných pralesů Jižní Ameriky? Nebo má s tímto dobrodružstvím někdo nějakou zkušenost? např. najmutí průvodců, nebezpečí apod..
Dejte vědět.
David

Zkušenosti čtenářů

martin m.

ja by som isiel aj hned,prales ma fascinuje,napis kde presne a kedy chces vyrazit-ja by som siel do statu amapa v brazilii cez fr.guyanu

David

Termín tak 7. – 8. 2010, Bolívie, Brazílie…ještě nejsem 100 % rozhodnutý…zjišťuju vše kolem….David

Lucka

Ahoj, pojedu do bolivijske a brazilske Amazonie v cervenci pristi rok. KDyztak dej vedet na mail a muzeme se domluvit na spolecne ceste.

David G

Ahoj,
právě jsem se vrátil z třítýdenního pobytu v pralesích Surinamu + chvilku ve fr. Guyaně. Něco jsem taky pobyl v Panamě a Kostarice.
Nebezpečí tam samozřejmě jsou, ale záleží na tom, co tam chcete v tom pralese podnikat a jak dlouho tam chcete být atd. ?

David

Mirek

Mám zkušenosti z Thajska a s Filipín. Tam těch pralesů ale moc není, a ani tam nehrozí větší nebezpečí. J. Amerika je budoucnost, rád se poučím a časem přidám.

David G
Mirek:

Mirku, v Thajsku jsou vynikající pralesy, ale těžko dostupné a moc se o nich v žádném průvodci nedočteš. Žil jsem v Thajsku rok a půl, tak jsem měl naštěstí trochu čas to prozkoumat. Kdo bude mít zájem o tipy, napište.
Co na Filipínách? Chystám se tam v lednu – navštívil jsi tam nějaký národní park?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: