HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Costa Rica-Guatemala 19.2.2008

tom

zdravím všechny! hledám tak 1člověka (zodpovědného pohodáře:) alespoň s nějakými zkušenostmi z cestování,zaměřeného na přírodu (města mě už nijak neberou a památky s mírou..)víceméně mám pevné datum odletu (rezervace na 20.2.2008)do S.José,pak nejspíš přelet do Guatemaly-tam min. 1výstup na vyšší horu (ale žádné horolezení), zřejmě Atitlán, pak východ – Río Hondo.., na Tikal se asi nedostane kvůli přesunu do CR (Corcovado PN+?) celkem pobyt 1měs, rozpočet ca50tis (z toho let z FRA=20tis+bus Pha-Fra-Pha 1,500). 2006 jsem byl CR-HN. Fota na www.worldalive.info Preferuji cesty ve 2. Šp. a Ang. se domluvím PS:pardon za stejný text v jiných vláknech..

Zkušenosti čtenářů

Lucka

Ahoj.Taková cesta by se mi líbila,ale nešla by odložit na konec března??To bych jela snad na 100%.No kdyštak napiš na l.grygerova@seznam.cz.Jinak mi je 27 a cestovatel.zkušenosti mám pouze 3týdení cesta do Špáňa stopem.Špáňo mě tak uchvátilo, že jsme do původně plánovanýho Maroka nedojeli.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: