HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Čína- trochu jiná cesta

Verča

Ahoj, ač si myslím, že si cestovatelští partáci musí padnout, najít takového je těžší, než jsem si myslela. Takže to zkusím i takhle, podivně, přes internet…
V srpnu 2012 (přelom, začátek září) plánuju cestu do Číny, navštívit některá z těchto míst: Hong Kong, gulin, yangshuo, dali, shiling, emeishan, wudangshan, šaolin. CCa tři týdny až čtyři. Nízkonákladově (hostely, youth hostely). Ta cesta by měla vést na některá z míst význačných pro kung fu. Ideálně včetně nějakého málo cvičení. To je asi dost výrazný rys toho cestování, mimo samozřejmě nějaké ty hory, města, památky, chrámy, čaje, umění. A kung fu. Takže jestli by to někdo viděl stejně, dejte mi vědět. Ideálně v počtu 2-4 lidí, aspon jeden chlap:) Je mi 23 let, jsem z Brna.

Zkušenosti čtenářů

Honza

Ahoj, sice mi kung fu moc neříká, ale celkově to zní velice lákavě. Nebyly by ještě nějaké bližší informace o cestě, popřípadě orientační cena? Je mi 24 a jsem z Horšovského Týna, ale v Brně mám pár známých:-)

Verča

Ahoj, nezlob se, ale ráda bych někoho kdo k tomu ma vztah, protože hodlam „vymetat“ prave takove kung fu pamatky… Děkuji za odpoved.

Honza
Verča:

jj v pohodě, nic se neděje:-)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: