HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

cestovatelská seznamka

Helena

Hledám parťáka se smyslem pro humor z východních čech,blondstír@seznam.cz

Zkušenosti čtenářů

Pee

Ahoj, někdo do Panamy od prosince na neurčito? Dovolená pak nějaký ten wwoofing, cestování atd? Nehledám tu přítele, jen partaka/cku na cesty… 🙂

anna361
Pee:

Internetová seznamka – http://tonzes.com/datingcz.htm Jsem maximálně šťastná a spokojená. Našla jsem tady svou lásku, už spolu i bydlíme a zatím to vypadá moc fajn.

Betty
Pee:

Ahoj,hlásím se do Panamy.Betty

Katie

Hello,
It is a great honor to come across your profile here. I am looking for a very passionate, honest, caring, trustworthy and loving man who can fill my heart with love.
Please write me by email (ckatiehiggi@gmail.com) for more introduction …..
Email: ckatiehiggi@gmail.com
From,
Katie

Katka

Zkuste https://randeplanet.cz a třeba se vám tam podaří najít někoho na cestování. Je tam přímo filtr pro cestování.

Betty

Ahoj 55+ Zanzibar s CK 10.4-19.4 2021 23766,-Kč z Vídně .Hledám 1 osobu pro obsazení lůžka.

Karel
Betty:

Stary maso. Fuj.

Dvacet +
Karel:

Nevím kolik Ti je, ale jednou budeš starý také…
Ubohý komentář k Betty.

Tomáš Marný
Karel:

Je mi Tě líto..

frias michelle

I am a simple person and believe in honesty and transparency in relationship. I like to listen to music, read articles related to technology, health and well-being. I believe that trust and understanding develops strong bond in a relationship and Love keeps it intact. I have completed my Bachelor’s Degree in Science (sgtfrias19@gmail.com)

Johny
frias michelle:

Hallo Michelle,I am wandering where are you from,I comer from Slovakia and always driving in autumn and summer down to Greece,write something please,cause i am looking for steady co pilgrim.Johny

Johny

Ahojko,I am 54 jear old dude,slim, and looking for similar miss sporty for all kinds of stupid recreational activities including my motorboat and camper bus.Each summer all the coast of Croatia or Montenegro or Albania amd foremost the Greece City turistik with the rollerscooters,fire and grilling fish on the beach…I am looking for one love.

Johny
Johny:

Sorry i forgot to put my Email address ,kaitancavargos@gmail.com

Johny
Johny:

one more correction E mail kapitancavargos@gmail.com So and I wil no more take space in the discuss forum.

Alena

Ahoj,

chtěla bych Vás moc poprosit o vyplnění anonymního dotazníčku, který mi bude sloužit jako podklad k bakalářské práci.

https://www.survio.com/survey/d/A1S8T1H5V9H3O7A6R

Moc Vám děkuji 🙂

Doufám, že příspěvek zde nikomu nebude vadit. 🙂

Jirka

Ahoj..rad bych zde nasel prijemnou zenu ktera by nemela problem bydlet na ostrove v karibske oblasti kde je vecne slunce a teplo v dome s muzem klidne povahy ktery se venuje joze meditacim behani plavani a je vegetarian…vzajemna harmonie

Kristýna
Jirka:

Ahoj Jirko,
tvůj příspěvek zní hezky, to budeš mít asi tady hodně zájemkyň cestovatelek 🙂. (Možná).
Je zajímavý, že posledních pár dní zrovna premyslim o tom, že někdy v budoucnu chci navštívit Karibik i jizni Ameriku a teď narazim na tohle, dobrý connection pro mě. Btw kolik ti je let a čím se tam živis? Kdyby se ti chtělo,tak klidně napiš na mail, když ne, tak ok a měj se.
Kristýna

Mája
Jirka:

Ahoj,nevím kolik Ti je ale i já toužím odjed někam daleko za sluncem ,cvičením jógy a poznávání nových lidí. Když budeš chtít napiš na můj email. Mája

Jan
Mája:

Májo kolik je ti let? Mám upraveny obytnak a pojedu na Sicílii. Mám pouze 1 místo volně zrovna pro tebe. Všechny náklady hradím. Dej adresu. Já jsem z KV.

Iva
Jirka:

Ahoj Jirko,
slunce je moje solární energie. V minulosti jsem poměrně dost cvičila jogu. Ráda bych se k ní vrátila s někým s kým mi bude fajn.

Ondra

Vyzkoušejte web pro hledání spolucestujících: https://cestujemespolu.cz

Pavla

Ahojky, sháním spolucestijící k moři. Termín od 12.9 do 17.9 2021. Odlet z Prahy, nejlépe polopenze nebo plná penze. Chtěla bych najít také nejlevnější možnost.
Je mi 23 let, jsem společenská a ráda bych poznala nové lidi.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: