Spolucestování Evropa

Cestování s dětmi

Adéla

Jsem sama s dětmi (2 a 6 let) a ráda bych s nimi v létě podnikla nějakou cestu (buď osobákem, nebo mám k dispozici i obytnou dodávku). Nechce se mi jet samotné, tak hledám někoho, kdo by se rád připojil (ideálně maminka nebo tatínek v podobné situaci). Cíl cesty je na domluvě, ideálně skloubit kopce, kolo, koupání… Max. na 14 dní. Nenajde se někdo?

Zkušenosti čtenářů

Austin

Chtěl bych si udělat výlet za investičním projektem, na který budu rád, když se někdo vydá na výlet se mnou, s ujištěním důvěry bez zrady

Adéla
Austin:

Děkuji za nabídku, ale nemám zájem.
Adéla

Martina

Ahoj, rozumím, taky me to nebaví samotnou a mám 7mi letou dcerku. Jen si neumím představit domlouvání termínu😀 Jinak bych se přidala.

Adéla
Martina:

Za mě ideální začátek července nebo konec srpna, kdybychom se náhodou trefily… 🙂

Kudla

Pozor na Austina damy!

Vašek

Ahoj.
Řeším zcela to samé. Mám ve střídavce 2 holčičky – v létě 3 a 5 let a v rámci dohody mám docela dost prostoru vyrazit s nimi na dovolenou – 2 týdny můžeme v pohodě.
Optimálně s někým, kde by se děti spolu přirozeně hezky zabavily.
Jinak jsme vcelku flexibilní.
Kdyžtak se víc, jestli je to nějak reálné, můžeme domluvit tady:
ikonis@centrum.cz
Vašek, Praha

Eva Lorencová

Ahoj, rádi bychom se přidali. Já mám kluky 2,4,13. A v létě jsme volný prakticky kdykoliv. Dovču s rodinou máme červen a září, tak budu rada, když se ozveš 😊.

Petr Procházka

Ahoj,
v létě budu se synem (8let) 10dnu v červenci a 10 dnů v srpnu. Nejradši máme stanování. Pokud možno ne nav kempu nebo aspoň ne příliš komerčním (máme oblíbený jednoduchý vodácký kemp, ale nejsme vodáci). Rádi přispějeme i víc než jen na benzín. Mám auto kombi ale nikam dál jak 50km jsem s ním nebyl, je to 20let stará ojetina. Mám trochu strach s ním jet daleko.
Tady na serveru je tolik rodičů s dětmi, to je úžasné!
Petr z Olomouce, 47 let
Klidně pošlu i fotku, maila, telefon. Nevím, co z toho tady je dovoleno? Nějaká pravidla?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: