Spolucestování Evropa

Cesta na jih v lednu nebo v únoru (LEVNĚ)

Míša

Ahojky,
jsme dvě (22 a 25) a v lednu nebo v únoru bysme chtěly tak na týden vyrazit někam za teplem. Máme v plánu koupit letenky (asi i s ubytováním, je to i tak levnější než levné letenky jinde) přes server, který nabízí poslední místa na akcích pořádaných německými a rakouskými cestovkami (takže odlet z Německa nebo z Vídně). Tam bysme si chtěly půjčit auto a danou zemi trochu poznat. Nemusíme se každý den vracet do hotelu, klidně by se dal podniknout i delší výlet s přespáním pod stanem.

Pro představu – dneska byl v nabídce týdenní pobyt na Malorce (zpáteční letenky, poplatky, ubytování, doprava z/na letiště) za 3700, pronájem auta na týden 2100. Bohužel se nedá zaručit, že stejná desTinace bude v nabídce i termínu, kdy budeme chtít vyrazit my, spíš je potřeba domluvit termín a pak vybrat něco, co bude hodně levné.

Teď už jenom na závěr… Přidá se někdo? 😉 zkušenosti s cestováním mám docela bohaté. Jsme z Brna, bylo by fajn, kdybyste bydleli někde poblíž, nebylo by špatné setkat se dřív než na letišti.

Míša

Zkušenosti čtenářů

rozum

ahoj, ja bohhuzial v lendu, or unoru nemozem, ale niekedy v buducnosti by som nieco podobne rad vyuzil. Mozes mi pls napisat adresu toho servera, aby som ked tak vedel kam sa mam pozerat. diky a prajem pekny vylet:-)

Míša
rozum:

Ahoj, je to server http://www.nacesty.cz. Občas se tam dají najít hodně zajímavé ceny. M.

Jirka

Ahoj,
koukal jsem se na tvůj příspěvek až dnes,
proto nevím zda je to eště aktuální,
pokud jo rád bych se připojil, zní to hodně lákavě,
pobývám taky v brně, proto by domluva nebyla složitá,
dyžtak se mi teda prosím ozvi
Jirka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: