Střední Asie

Cesta Khujand – Artuche

Jitka

Ahoj,
26.7. ráno přiletíme do Khujandu a odtud dále míříme do Artuche ve Fanských horách. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s dopravou na této trase, mašrutka?Popřípadě jestli někdo ve stejném termínu neplánujete tutéž trasu, že bychom jeli společně. Předem moc děkuji za odpovědi.
Jitka
 

Zkušenosti čtenářů

Lukas

Ahoj, my ideme tú istú trasu koncom srpna, okolo 25.8. Dáš prosím potom spätne vedieť, či sa vám podarilo nájsť nejaký odvoz a či ste išli shared taxi, za koľko/prípadne maršrutka? Tiež plánujeme z Khujandu do Artuchu a potom Lakes Loop Trek. Dakujem za info

Milan

V Khujandu jsme byl vloni, jel jsem potom dale pres Fanske hory do Uzbekistanu.  Verejna doprava asi je, ale v podstate jsem nezaregistroval.  Bud je moznost se domluvit na hotelu, aby zaridili kontakt na dopravu (urcita zaruka ceny a zhruba casu odjezdu), nebo jit na autobusove nadrazi (urcite rano) a proste cekat, kdo tim smerem jede.  V obou pripadech je to bud taxikem – neoficialnim a sdilenym, pokud neni vyslovene domluveno jinak.  Pozor na to, aby cesta nebyla domluvena jako soukromy taxik a riic stejne nechtel pribirat lidi po ceste.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: