HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Cesta do zahraničí

Zuzana

Ahoj, hledám spolucestující/ho na cestu do zahraničí v prosinci kamkoliv, kam se momentálně vzhledem k podmínkám dá vyrazit. Preferuji cesty bez CK.

Zkušenosti čtenářů

Dušan

Ahoj Zuzano,

chtěl bych v prosinci projet Polsko. Kam se chystáš Ty?

Dušan

dusko9@seznam.cz

Zuzana
Dušan:

Ahoj Dušane, zatím stále tápání, kam bych vyrazila? Moje představa byla spíš někam za teplem, ale zapomněla jsem to tam uvést. Jakou představu o své cestě máš ty, počínaje terminem?

Jirka
Zuzana:

Ahoj Zuzano, ty země kde je teplo a zároveň se tam dá vyrazit = dostaneš turistický vízum a nemusíš po příletu na dva týdny do karantény spočítáš na prstech jedné ruky. Další významnou komplikací je, že kromě zemí které jsou ve výčtu MZV ČR uvedeny jako „s nízkým rizikem nákazy onemocnění Covid-19“ tě žádná česká pojišťovna nepojistí na hospitalizaci a léčení Covid19. Seznam se mění 1x týdně v pondělí.
https://koronavirus.mzcr.cz/seznam-zemi-podle-miry-rizika-nakazy/
Vylučovací metodou zbyly Kanárské ostrovy 🙂
Jirka

David

Ahoj Zuzano, premyslim o Madeire.
Volno mam od 21.12. az jak budu potrebovat.
Videl bych to na cca 10 dni.

David

David
David:

Ještě email: madeira2020@email.cz

Dana.Lek

https://www.dopravniznaceni.com/cesta-do-zahranici-autem, tady přikládám naučný článek, aby všechno proběhlo v pořádku 🙂 já jsem se poučila ! tak štastnou cestu i Vám 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: