Spolucestování Asie/ Australie

cesta do Gruzie a nataceni cestopisneho dokumentu

Petr

V pondeli nebo v utery odjizdim autobusem do Gruzie,kde budu natacet cestopisny dokument.Predpokladany navrat za deset dnu,naklady do 300 euro.Najde se nejaky spolucestovatel?Vice informaci naleznete na www.transequator.com

Zkušenosti čtenářů

kitty

ahoj
to je zajimave
co je to za dokument a pro koho se to ma tocit?
kitty

kitty:

Dokument se bude tocvit pro BBC, kanal Discovery,se zamerenim na mistni folklor,tradice,kulturu, zvyky,soucasnou situaci,neformalni setkani s prateli zb drivejsich cest,nataceni beznych situaci kazdodenniho zivota.tak co vic k tomu dodat.Bude to pojate zcela neformalne ,zcela jinak nez vetsina beznych cestopisu,ktere obvykle zachycuji mistni realitu vicenene zkreslene.

jeff
Petr:

cesta pozemi tam i zpět vyjde lehce přes 6000,- vzhledem k cenám dopravy a ubytování v Gruzii/1l benzínu stojí 2 lari/ si tam asi dlouho nepobudeš, na týden to nemá smysl, takže 300 eček je málo

jeff:

Mas sice vice mene pravdu Jeffe,doprava tam i zpet na ctyri tisice, ja tam mam vsude pratele, u kterych bude plny penze zdarma,jenom jim dovezu nejake darky,ktere pro ne budou uzitecnejsi nez penize.Byl bych tam treba mesic,ale mam i jine povinnosti.

jeff
Petr:

mohl bys prosím uvést konkrétní částky za transport, protože ty 4000,- to opravdu nesouhlasí vzhledem k nárustu cen v Turecku asi čerpáš ze starších informací, já tam byt ted v létě a myslím, že mám aktuální info

Petr

Jeffe, v Turecku jsem byl naposledy predloni a vim ,ze ceny tam rostou kazdorocne, hlavne v Istanbulu, takze muj odhad je strizlivy,az teprve realita ukaze nakolik byl spravny.Penize prome vsak nejsou rozhodne limitujicim faktorem,takze si tim hlavu nelamu.
Petr

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: