HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Brněnští studenti a cestovatelé

Honza

Jste v Brně? Jste akční? Baví vás cestovat? Pojďme někam vyrazit, o cestování pokecat i něco většího zrealizovat! 😉 Dnes je v plánu noční přechod Pálavy, později pak Chřibské vrchy, Bílé Karpaty, údolím Oslavy … na plánu mám i několik větších expedic převážně východním směrem (východ Zakarpatské Ukrajiny, Podněstěří, Albánie, Makedonie, Írák, Azerbajdžán, na západ kdyžtak Pyreneje) … budu rád když se tu najde víc takových nadšenců … ;p)

Zkušenosti čtenářů

Zlatka

Ahoj Honzo,

plánuju jet 18. 6. 2011 na jednodenní turistický výlet do štýrských alp, na Medvědí soutěsku. Tak jestli máš ty nebo někdo jiný zájem, ozvete se na mail.

Honza
Zlatka:

Co dneska vecer v Brne zajit na jedno cestovatelske pivo, pokecat (nejen) o planech na leto? Piste na mail.

Honza

O víkendu přechod Chřibských vrchů. Jinak kdyby někdo chtěl v Brně zajít v týdnu na pivo, pokecat o cestování, vyrazit odpoledne na nějaký menší výlet .. . víc než rád se přidám ;p)

Martin
Honza:

Zni dobre, poslal jsem ti e-mail 🙂

Jan

Začíná nový semestr a s ním spousta nápadů na podzimní výlety se základnou v Brně! Máte-li čas, chuť a náladu něco podniknout, potkat více brněnských aktivních lidí a vypadnout někam za jihomoravskou metropoli, dejte vědět!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: