Jižní Amerika

Brazílie_letiště a doprava

Jirka

Zdravím. Chystám se do Brazílie (přílet Sao Paulo, Guarulhos). 1 otazka: Cesta z letiště do centra SP. Je lepší vzít taxi nebo jaké jsou současné možnosti dopravy? 2 otazka: Doslechl jsem se o odletove ci snad i priletove dani na Guarulhos. Zatim jsem se nikde nedopatral detailnich informaci. Jen ze ma byt placena v brazilskych realech. Anglictinu moc neovladam, tak budu vdecny za jakekoliv informace. Diky.

Zkušenosti čtenářů

P.

Už je to dávno a nejel jsem až do centra, ale jezdí tam do centra (Praça da República) shuttle busy. Více viz tady: https://www.cestujlevne.com/letiste/sao-paulo-guarulhos
Téměř všude na světě jsou odletové daně zahrnuté v ceně letenky (a pochybuju, že by byly příletové). Na místě se nejspíš nic neplatí.

Jirka
P.:

Díky P.
Tento článek jsem četl, oni tam v komentářích píšou, že ten článek není aktuální a doplňují ho o nové informace, žel i toto doplnění je staré víc jak 4 roky.

P.
Jirka:

Pokud by byla zásadní změna, nejspíš by ji do komentářů někdo doplnil. Nadzemku určitě nezrušili, takže platí, co psal Michal. Sem už léta téměř žádní cestovatelé nechodí kromě seznamky na rozdíl od CL.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: