HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Brazílie 3/2009

Pavel

Kamarád Martin (33) a já (43), oba z ČBu, se chystáme odletět na krátkou cestu omrknout Brazílii v termínu od 4.3. do 18.3.2009. Letenky z Mnichova do Ria jsou zatím za 11500,-, tak se snažíme sehnat nějaké spolucestovatele(-ky) než taková bezva nabídka pomine. Španělsky nemluvíme (jen anglicky a německy), tak latinoamerická lingvistka z Budějc je nejvítanější…:)

Zkušenosti čtenářů

i

spanelstinu ani nepilujte kluci, to chce portugalstinu 🙂 ja bohuzel nemuzu, tak si to tam uzijte i za me, to je vysnena zeme… jenze zrovna tomhle terminu amm sluzebku

Ivana

Ahoj, prave sem v Brazilii, ale za par dnu se vracim. Nechcete tu vasi cestu prodlouzit..tak mesic uz stoji za to. Portugalstina je ale opravdu celkem treba..malo lidi tu mluvi anglicky. Jinak v Riu jsou pomerne levne taxiky, takze je fajn vyuzit toho, ale temer vubec nemluvi anglicky. Kdyby jste chteli nejake tipy, tak se ozvete ivanne#post.cz. Stastnou cestu

Pavel
Ivana:

Ahoj Ivano, určitě budeme vděčni za každý tip. Už jsme tři, přidala se k nám odvážná cestovatelka Olča (26) a letenky máme jen na 14 dní z důvodu omezených dovolených Martina i Olči. Že je to málo na tak velkou a rozmanitou zemi je mi jasné. Pokouším se dát dohromady itinerář, kterej by nám umožnil vidět alespoň to nejkrásnější v okolí Ria a na jihu; do Amazonie to pravděpodobně nestihneme :(. Alespoň bude důvod se tam ještě vrátit :). Kdybys měla tipy na levné ubytování u přírodních atrakcí a přesuny, moc by nám to pomohlo. Jak moc tam prší? Uvítáme jakoukoli aktuální praktickou informaci… Díky za nabídku. Pavel

Pavel

Kdyby měl kdokoli nějaké podrobnější aktuální info k přesunům autobusy (odjezdy, ceny, doby…) mezi Riem, Salvadorem, Brasilií, Pantanalem, Iguazu a zpět do Ria, budeme vděčni. Taky bychom rádi koupili průvodce, stačí starší vydání, raději CZ. Díky.

Jakub
Pavel:

Ahoj Pavle, z Brazilie jsem se pred tydnem vratil. Byl jsem tam polopracovne a za 2 tydny pobytu jsem nestihl vice nez Rio a Niteroi naproti. Byt Vami behem dvou tydnu bych byl jen ve state Rio de Janeiro, maximalne spojit s Minas Gerais nebo Sao Paulem. Pokud chcete jezdit a letat do Salvadoru, Brasilie DF, Iguacu, doporucoval bych tak 1 – 2 mesice. Pokud chces konkretnejsi info o cemkoliv, klidne napis na santiago78@seznam.cz.

Lada

Ahoj,

chtěla bych se zeptat přes jakou společnost jste sehnali tak levné letenky.

Díky za opdověď.

Lada

Pavel
Lada:

Ahoj Lado, letenky byly přes Madrid se španělskou Iberií. Pořád (opět)jsou v nabídce na titulní straně vyhledávače http://www.kralovna.cz
Iberia opravdu není pro velké lidi; tak málo místa snad ještě v žádném letadle nebylo. Ale za ty peníze… :))

Pavel

Lada
Pavel:

Bezva, díky. Chystám se na podzim, tak uvidíme jestli ty akční ceny vydrží.

Ahoj Lada

eva

ahoj zbyly mi nějaký Realy, kdybyste si chtěli už vyměnit v čr.. a náky rady můžu přidat k dobru, žila sem rok v riu 🙂
hni.eva@post.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: