Austrálie

Austrálie/Perth/01-02 2012

Janča

Ahoj,

chystám se na začátku dalšího roku odjet na 3 měsíce studovat angličtinu do Perthu a pak třeba ještě měsíc cestovat. Nenašel by se tu někdo s podobným plánem, ve dvou se to lépe táhne 🙂

Když tak se mi ozvěte na mail.

Zkušenosti čtenářů

Milan

Ahoj,

začátkem roku se taky chystám do Austrálie, ale bohužel do Sydney a jen na měsíc. Trošku se porozhlédnout a udělat si obrázek. A hned další rok tam vycestovat na delší dobu, spojenou se studiem a prací:)

Pavel

Ahoj, kolik Vam je ? My planujem ze by sme vyrazili za cca rok – rok a pul. Na delsi dobu, studovat + prace do Sydney tak budu rad pak za nake info jak co a tak. Ono to neni jen tak si rict ze“ jedu“. Vy to mate oba na vlastni pest? Jak to mate s financnim krytim a tak … ? Diky.

Milan
Pavel:

Ahoj, já v době odletu budu mít 25 let 🙂 Jinak co se týká financí, vše si budu hradit z vlastní kapsy. Výdaje s měsíčním pobytem odhaduji na cca 50 000 Kč (letenka, stravování, ubytování bude skoro zadarmo, výlety a zábava, atd.) Hlavní cíl cesty bude poznat kraj a zjistit si informace ohledně práce a studia. Další cestu už na delší dobu plánuji až někdy za rok a půl. Pro jiné dotazy ohledně cesty mě můžete kontaktovat na mail: [email protected]

Pavel
Milan:

Ahoj, v dobe odletu za ten rok a pul ti bude 25 ? Mne ted bude 23. No to sme stejne stary, tak jak tam poletis ted na tu chvilku tak musis dat infoo :))

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: