Spolucestování Asie/ Australie

AU – viza

irena

Ahoj,

muzete nekdo prispet informacemi, jaka AU-viza a na jak dlouho lze ziskat?

Na zacatku pristiho roku bych moc rada vyrazila na cestu po Australii, Tasmanii a NZ. Pekne jsem si malovala, ze si zazadam o W&T vizum, jak mi poradili moji nemecti kamaradi. To je na rok a clovek si muze libovolne privydelavat. Jenze na australskych imgigracnich strankach jsem zjistila, ze CR nepatri mezi ony vyvolene staty, jakym je napr. Nemecko. Na druhou stranu jsem slysela i o Cesich, co byli v AU zhruba rok a po ceste brali mensi brigady. Tak jsem z toho ponekud zmatena.

Diky a mejte se fajn

Irena

Zkušenosti čtenářů

Starostazhor

Ahoj, já sem si taky něco podobnýho zjišťoval a narazil na podobnej problém. Jediný na co jsem zatím přišel je studentské vízum, v rámci kterého můžeš pracovat 20h/týdně ve školním roce a 40h/týdně o prázdninách. Podmínkou při podání víza je ale přihláška do školy, samozřejmě. Ale kdo ví, třeba to využiješ.
Jinak já plánuju na podzim 2009 (přelom září/říjen) odjet za studiem a prací na part-time do Austrálie, konkrétně Sydney. Sháním někoho, kdo by tam jel se mnou. Plánuju studium cest. ruchu na některé ze škol v Sydney a k tomu na part-time práce, v rámci víza 20h/týden. Pokud bys třeba plánovala něco podobnýho, byli bychom na to dva, tedy lépe pro oba:) Když budeš mít zájem, ozvi se sem na diskusi a dohodneme se na podrobnostech. Tak čus, Petr.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: