Spolucestování Asie/ Australie

Asie jaro 2010

Iva

Ahoj, chysta nekdo cestu na cca 3 tydny smer Thajsko, Kambodza, Vietnam, Sri Lanka…? Rada bych se pridala, sama si netroufam (zatim). Plan otevreny. Praha, 35.

Zkušenosti čtenářů

Veronika

Ahoj Ivo, taky plánuju cestu do Asie cca na měsíc a chtěla bych co nejdříve to půjde (tak duben květen), spíš jsem si představovala Čínu a okolí, ale jsem otevřená i jiným věcem. Praha, 25.

Iva
Veronika:

Ahoj Veroniko, mas uz nejakou zkusenost s cestovanim po Asii? Ja byla pouze v Iranu (2007) a byla jsem nadsena!

Veronika
Iva:

zatím nemám, spíš jen ta Evropa, ale procestovat Asii si přeju už moc dlouho. Najít někoho na cesty není snadná věc a přesně jak říkáš, sama si netroufnu.

Míra
Veronika:

Ahoj, pokud hledate jeste nekoho do party rad se pridam, Thajsko a Kambodza me lakaji, ochutnávky jídel, backpacking, příroda a dobrodrůžo v Asii , dejte vedet. Míra 26

BlanKa
Míra:

Ahoj!
S kamarádkou se chystáme na přelomu dubna a května na 14 dní do Malajsie. Chceme to projet skoro celé s malou přestávkou na koupání a třeba i do Singaporu.

Ssantusska

ahoj Ivo, podobnou cestu plánuju, taky nemám s kým jeta samotné se mi nechce. Thajsko a Kambodžu jsem projela, dala bych přednost Vietnamu nebo Sri Lance, určitě min.3 týdny. Pokud budeš chtít, napiš mi na email. Ssantusska, 36

jirka

ja jedu w kwetnu do thaiska na tri tydny a pak chci do ciny na dobu neurcitou…tak se prosim kdyztak ozwete nekdo….uwitam spolecnost asi jako kazdy 🙂

Marťas

Ahoj jsem Martin, hledám parťačku na cestování, tak pokud jsi ještě nikoho nesehnala, můžeme zkusit hodit řeč a uvidíme. Můj email [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: