Spolucestování Evropa

Anglie léto 2012

Cestovatel

Ahol lidičky jsem VŠ student a moc rád bych jel do UK na brigádu…nejde mi jen o výdělek, ale hlavně i o dobrodružství a zkušenosti 🙂

Láká to taky někoho,případně má už někdo s brigádou v UK zkušenosti a chtěl by jet?

Určo se někdo ozvěte a běda jak ne :))

Zkušenosti čtenářů

Honza

Čau, jmenuji se Honza a letos maturuji. Zatím jsem takhle nikde nebyl a do UK bych se taky hrozně rád podíval. A něco si tam vydělal. Láká mě Londýn, ale je mi to vcelku jedno. Učitel na AJ nám říkal, že je lepší do toho státu jet a sehnat práci až tam. Tam prý není problém se zeptat a popř. někde umývat nějaké nádobí. 🙂
pokud tvoje nabídka stále platí, určitě bych rád jel.

písni mi na dr******@gm***.com

Honza

Petr

Zdravím, jsem taky student VŠ a mám úpně stejnej nápad a rád bych vyrazil. Pokud to stále ptatí tak se ozvi na pe**@se****.cz
Díky

eFko
Petr:

Ahoj, ráda bych se přidala, jako hlavní jazyk mám (bohužel) němčinu a potřebovala bych tu svoji malinkou angličtinu pořádně poladit.. je mi jedno jakou prací bychom se živili, ale hlavně už vypadnout z česka.. třeba na prázdniny 🙂
Kdyby cokoliv, mail : po***********@gm***.com

zuzka
Petr:

Ahoj taky bych rada na prazdiny do nejake anglicky mluvici zeme a zdokonalit se v aj 🙂 jsem taky studentkou vs, v brne. Rada bych aby nas jelo vice 🙂

jenda
zuzka:

Ahoj všem, náhodu jsem narazil na todle forum a není vůbec špatnej nápad vyrazit ve víc lidech poznávat jinou kulturu. Jsem student VŠ a chci odjet do Anglie nějak kolem června, července. Tak kdyby ste to někdo myslel vážně, napište a domluvíme podrobnosti. každopádně tu práci bych si radši sehnal ještě než tam pojedu…

Lukin

Ahoj všichni,

narazil jsem na tenhle inzerát. Chci se vydat v létě nejlépe červen do UK nejraději Londýn. Pro zkušenosti jak pracovní tak životní, poznat nový lidi a zážitky. Sháním parťáky, protože ve větším počtu se to lépe táhne. Pokud je tento inzerát ještě aktuální popř. pokud už jste nějak domluvení please mail me.

Děkuji předem

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: