Spolucestování Evropa

Anglie 2012

Šárka

na začátku roku chci jet do Anglie asi tak na rok možná víc.. pojeďte taky ve víc lidech se všechno líp řeší. beru si psa border teriéra ) pište jen vážní zájemci a lidi se smxslem pro humor. já 24 blondýnka střelená.. come on

Zkušenosti čtenářů

Karol

Ahoj, hele ja jsem ted v Holandsku a jelikoz me to tu ani trochu nebavi, chci pryc a v Anglii jsem jeste nebyla. Co presne tam chces jet delat? Diky na info, jinak mail je [email protected]. Budu se tesit, pa Karol

nikol

ahoj holky,

já byla v Irsku a taky se někam chystám, ale vidím to aso na Německo, protože mám taky psa a v UK je snad karanténa ne?

Martina
nikol:

Ahoj, ja jedu taky zacatkem roku 2012 do Londyna, jedu sama, vsichni se boji a nechcou zkusit nic nobyho, ja jsem taky blondyna, 26 a taky strelena, jo a mimochodem, psy miluju 🙂 kdybys jeste hledala nekoho kdo by s tebou vyrazil dej mi urcite vedet na mail, a tam si poslem vic kontaktu 😉 budu se tesit

Eva
Martina:

Ahoj,Martino. Taky uvažuju, že bych zkusila Anglii. A ty tam jedeš pracovat? Máš něco zajištěno nebo na“pasblint“? Taky bych brala nějaký doprovod se zkušenostmi.

Lucie
Martina:

Ahoj holky, už jste vyrazily??? také se chci odpíchnout a tápu. Pomohlo by mi, kdybych to začáteční psycho měla s kým sdílet 🙂

Zdenka

Ahoj , ráda bych na začátku roku taky vycestovala do Anglie za prací minimálně na půl roku… :-)jen se potřebuji s někým spojit, protože nechci vycestovat sama. Jinak je mi 19 let a studují vysokou školu, která mě bohužel nebaví a taky bych se ráda zlepšila v angličtině a trošku získala sebevědomí. Pokud chcete ještě někoho do party tak mi napište na email : [email protected]

Radek Ziegler
Zdenka:

ahoj

v průběhu unor brezen mám v planu vycestovat do anglie, nechci prez angenturu sehnat praci ale jen ubytování od studen agenci, komunikaci v angličtině mám dost mizernou ale kuli ni tam hlavně jedu, mam hotelovku a barmansky kurz a rad bych v tom pokračoval, samozdrejmě vzhledem k me špatné komunikaci budu brat každou praci,, i treba mejt nadobí, každej prece musi nejak zacit a ne hned snít o tom že tam clovek bude vydelavat prachy a bude z nej hvězda, je mi jedno co tam budu delat hlavně že tam budu a patlat se v tom že nedokažu mluvit, shanim partaka nebo nekoho kdo by me nejak zasvětil do toho co me čeka, dik s pozdravem Radek

Bára

Ahojda holky,

taky se chystám začátkem roku, konkrétně během března vycestovat s kámoškou směr UK nebo Skotsko. Uvažujeme o práci na farmičce nebo tak něco. Usoudily jsme, že agentury necháme agenturami a vyjedem jen tak „mírnix týrnix“ samy na sebe. Pokud s tím máte nějaké zkušenosti nebo se chcete přidat, písněte na mail: [email protected]

Hezký den, Bára 🙂

Honza
Bára:

Já bych taky vypadl. Nejlépe už teď koncem ledna – v únoru. Je mi 21. 🙂
Zkušenosti s tím ale nemám žádné.
Kdyžtak se mi můžete ozvat na mail. 🙂

Honza
Honza:

ozvěte na mail 🙂
[email protected] 😀

David
Bára:

Jedem všichni. 🙂 Co chcete dělat tady?? Tady nic není. Nejde mi o peníze těch mám dost i tady ale chci vypadnout a poznat něco nového. Pište na email: [email protected]

Mara

Zdarec lidi,zrovna jsem se vrátil z Anglie po dvou mesicich zhruba, a plánuji se tam vrátit na sezonni práce jak budou začínat, třeba únor,březen. Kdyby se chtěl někdo přidat, nebo kdyby chtěl někdo abych se já přidal , budu jedině rád. Je mě 20 let a sem takovej pohodář :D.

David
Mara:

Ahoj máro.

Jmenuji se David a je mi 22 let taky sem pohodář a taky chci vypadnout pryč. Jestli máš zájem tak mi napiš na email [email protected]

kamila

čauky, jmenuji se kamila je mi 20 let, moje angličtina je nic moc ráda bych se v ní zdokonalila atd. co se týče práce brala bych vše.ráda bych se k někomu přidala pokud bude zajem pište [email protected]

Tomajda

Ahoj lidi taky už chci vypadnout ale povede se mi to asi až někdy v Létě…Tak se třeba sejdem hodil by se mi tam nějakej ten kamoš;-):)

Mara
Tomajda:

Caao, taky me to vyjde nakonec az na leto,ale nevim jestli do Skotska,nebo Anglie nebo Irsko.

zuzka
Tomajda:

Cau taky bych rada v lete do nejake anglicky mluvici zeme. Hledam kamaradky a kamose co by sli do toho se mnou. kdyztak pisnete.

Petr

Ahoj

Ja jedu do Anglie 27 dubna na jazykový kurz a po té bych tam chtěl zůstat…Bohužel jedu taky sám a vůbec bych se nezlobil kdyby jel někdo se mnou 🙂

Marek

Ahoj všichni ….. když to tak tady pročítám, tak kdybychom se ,,spojili“, tak si můžem pronajmout celý Share-house a bydlet tam ve stylu ,,Přátelé“ :o) Jinak proč píšu ….. taky se chystám do UK jen ještě přesně nevím do kterého města. Jediný co vím že mě to nepustí a jen hledám lidi možná dobrodruhy kteří milují angličtinu stejně jako já a chtěli by se jí naučit plynule. Pojedu autem takže kdyby mi někdo chtěl dělat společnost je mi 25 a mám středně pokročilou angličtinu. Lidičky těším se na Vaše odpovědi ….. zdravím Vás Mára ! :o)
ODPOVĚDI PROSÍM JEN NA E-MAIL

Marek
Iva

Čau lidi, já bych taky hrozně chtěla do Anglie,ale na slepo sem jela loni a nic jsem v Londyne nesehnala ( pravda bylo to jen na letni prazdniny) a to mam angličtinu dost dobrou cca B2 ….Vysoké sem letos ukazala zada,obor nebyl nic pro mě. Já bych raději jela přes agenturu,která něco zajistí. Kdybychom se ale nějak domluvili a jelo nas vic naslepo,tak bych snad i jela.

Petr
Iva:

helou…. bydlim tak rok a pul v Ashton in Makerfield,kusek od Wiganu a do manchesteru nebo liverpoolu je to tak 25km…. jen reaguju na mozne zajemce kdo by rad byjel do anglie,ze mame zrovna jeden volny pokoj na baraku….bydlime tu 3 kluci a jsme schopni pripade pomoci pro hledani prace,vyrizeni insurance atd….kdyz by ste meli nekdo zajem ci otazky,tak nejlepsi bude asi kdyz me kontaktujete primo na mail [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: