HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Balkán

Albánie – září

Ondrej

Hledám pár lidi na poznávání Albánie na 2-3 týdny v druhé polovině září. Poznat místní kulturu, podívat se do hor, k pobřeží a k jezerů na východě. Forma cestování bude pěšky, busem, jak to půjde:).Je mi 28 let. ondrej889@seznam.cz.

Zkušenosti čtenářů

Jana

Ahoj,
s kámoškou jsme měli Albánii v plánu na srpen (14 dní), leč nenašli jsme spolucestovatele 🙁 O měsíc dříve jet asi nechceš?

Jana

Míša

Ahoj Ondro,
podobný plán máme taky, pojedem od 9. – 25. září, stejně jako ty plánujem hory i pobřeží, ale pojedem autem (buď 2 auta, nebo si půjčíme dodávku), zatím je nás 5 jistých cestovatelů(věk 27-30),takže hledáme ještě 2-3. Budem rádi, když se ozveš:-)

email: misabab@seznam.cz

Ondrej
Míša:

Ahoj Míšo,

byl jsem několikrát jen s batohem a přijde mi, že jsem tu zemi poznal nejvíce, proto bych raději nedával přednost autu. Tedka hledám hlavně kluky nebo páry, kteří by měli zájem tímto způsobem cestovat. Zatím jsme s jednou holkou celkem 2. Termín se nám ale posunul na začátek října.

Ondra

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: