Spolucestování Evropa

Albánie Srpen 2011

Vašek

Ahoj,
v druhé půlce srpna, bych chtěl vyrazit do Albánie na cca. 14 dnu. Hledám tedy jednoho až dva spolucestovatele.
Plán přibližně následující (změna dle domluvy, okolností)
Cesta tam nejspiš autobusem do Černé hory nebo na jih Chorvatska a pak již stopem, mistní dopravou, pěšky… Většinu času treky v horách, na severu Prokletije, možna Veliky Korab apod.. asi i nějaky relax u moře. Vše dle okolnosti…hlavní je poznání Albánie (kultury, lidí, přírody).

Zkušenosti čtenářů

Richard

Ahoj Vašku, včera jsem se vrátil s Makedonie kde jsem byl v n.p. Mavrovo s výstupem na Golem Korab (super). Chtěl jsem pokračovat na treky po Albánii, ale cestu jsem musel zkrátit (pohřeb kamaráda).Tak se do Albánie ještě vrátím. Jestli budu mít volno v tvém termínu rád se přidám. Richard

MiraS

Zdarec chlapi,
před 14 dny jsme se s kámošem z Albánie vrátili, takže budete-li mít zájem o nějaké konkrétní čerstvé informace, klidněte poskytnu.
Mira

Lenka
MiraS:

ahoj Vašku (i příp. Ríšo:)
moc ráda bych se přidala, respektive s holkama (jsme 3) jsme si naplánovaly cestu do Albánie přelom červenec/srpen, ale říkáme si, že k takové cestě je potřeba i chlapů, protože prostě Albánie je Albánie 🙂
Kdyby vám nevadilo přibrat k vaší cestě 3 holky, ozvěte se mi prosím. Lenka

Vendy
Lenka:

Ahoj lidi,

shanim nejake nadsence pro vypravu ve smeru Budapest, Brasov, Bukurest,Sofija, Skopje,Tirane, Pristina, Podgorica, Sarajevo, Zagreb, Ljubljana a pak zpatky do CR.
Zastavky samozrejme nebudou jen vyse zminene, ale vzdy se budeme snazit toho v dane zemi navstivit co nejvic;)
Vyrazet budeme okolo 8.sprna a vidime to tak na 2-3tydny. Jsme zatim 2 a radi bychom pribrali dalsi, kterym nebude vadit cestovani vlakem, busem, stopem a dale prevazne na vlastni pohon:)V pripade zajmu piste na mail: ve*****@gm***.com

Vendy
Lenka:

Ahoj lidi,

shanim nejake nadsence pro vypravu ve smeru Budapest, Brasov, Bukurest,Sofija, Skopje,Tirane, Pristina, Podgorica, Sarajevo, Zagreb, Ljubljana a pak zpatky do CR.
Zastavky samozrejme nebudou jen vyse zminene, ale vzdy se budeme snazit toho v dane zemi navstivit co nejvic, prip.neco malo pozmenit;)
Vyrazet budeme okolo 8.sprna a vidime to tak na 2-3tydny. Jsme zatim 2 a radi bychom pribrali dalsi, kterym nebude vadit cestovani vlakem, busem, stopem a dale prevazne na vlastni pohon:)V pripade zajmu piste na mail: ve*****@gm***.com

Jana Kramářová
MiraS:

Dobrý den, za pár dnů odjíždíme do Albánie na poznávačku.
Prosím poraďte cokoliv kolem existence našince v této zemi.Ubytování máme zajištěno.
Děkuji Janža

Dušan

Ahoj.
A pobyli bychom i na Ohritu? Dušan

Zdenek

Ahoj, do Albanie vyrazim 3.9., na tri tydny. Kdyby se chtel nekdo pridat, je moznost. Cast po pamatkach, cast po horach, doprava mistnimi prostredky.

Ondra

Ahoj všem,

odjíždíme třetí týden v září do Albánie s kámoškou na 2 až 3 týdny. Hledáme další 2 spolucestovatele.Cílem je poznávání kultury. Kdo by se chtěl přidat, dejte mi vědět na on********@se****.Ondra

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: