HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

afghánistán

honza

Ahoj, sháním někoho, kdo by chtěl jet v létě o prázninách na měsíc do Afghánistánu, asi Hezár a severozápad Afghánistánu, možná Mazar-e-Sharif s Wachánským koridorem, ale na to už asi nezbude čas.

Zkušenosti čtenářů

jeff

měl jsi na mysli asi Herát, Hezáři je jedno z mnoha etnik co na území Afghanistánu žije, program je to pěkný, ale pochybuju, že je stihnutelný za měsíc

kořínková marcela
jeff:

Nechci machrovat, ale to etnikum se nazývá HAZAROVÉ- jsou to potomci Čingischána, dnes nejnižší kasta v AFGH. Pracují „za trest“ jako nosiči vody a metaři…to mají za to, že kdysi mordovali Peršany. Mají výrazné mongolské rysy a dodnes stojí na okraji společnosti.
M.K

HonzaStedry
kořínková marcela:

To bude ten Hazara z Kite Runer.

Martin

Ja mám v pláne v 07/2012 1 týždeň vo Wakchanskom koridore. 10 ďalších dní bude trvať cesta z/do Tadžikistanu. Pridá sa niekto (ideálne 2 skúsení cestovatelia/cestovateľky)…?

poplis

Ahoj,chtěl bych se zde zeptat jestly má někdo zkušenost poslední dobou a vízy do afghanistanu.
Jestly po Vas chtěly take zvací dopis,kde ho sehnat nebo jestly by stačilo vytisknout itineař s cestou kde den po dni budeme.
děkuji za odpoved poplis.poplis@seznam.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: