HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Aconcagua

Petr

Ahoj, nechystá se někdo na v termínu prosinec/leden 2008/2009 do NP Aconcagua – treky + výstup na Aconcaguu?
Napište a můžeme vyrazit společně. Petr

Zkušenosti čtenářů

petr

Ahoj, nechystá se někdo na v termínu prosinec/leden 2008/2009 do NP Aconcagua – treky + výstup na Aconcaguu?
Napište a můžeme vyrazit společně

Lenka,Robert
petr:

Ahoj Petře, rozhodujeme se o místě dovči do jižní ameriky cca od 10.prosince do konce roku. Termínek kvůli práci moc měnit nemůžem. Výstup na Aconcaguu vypadá celkem dobře, ale ještě toho nemáme moc načteno. Klidně bychom jeli s někým věci znalým. Loni jsme zvládli necelou šestitisícovku ale tohle bude asi náročnější. Kdyby ti vyhoval termin, tak písni L,R.

Martin

Cau,trochu si pohrávám s myšlenkou Aconcagui a to konkrétně podlední týden v listopadu.Od 1.prosince mam pak jiný program.Jak to plánuješ?Nemám o tom zatím nic načteno,ale nějaké treky nejsou problém.S výstupem dle kondice a aklimatizace na místě 🙂

Martin,Lenka

Ahoj,nevím jak je to ještě aktuální,ale chystáme se do Argentiny a na Aconcaguu v lednu. Měl by někdo zájem se připojit?

pepek

Je to dost předběžné ale rád bych se orientačně spojil s někým kdo má v plánu za rok zkusit výstup na Aconcaguu nebo se připojil k nějaké již vytvořené skupině která to plánuje. Možná se to zdá brzo ale v létě se může vyskytnout akce na letenky a chtělo by to být domluveni a rychle zareagovat. Do jižní ameriky nejsou letenky nejlevnější a každá tisícovka dobrá.

Eva
pepek:

Ahoj, moc ráda bych vyrazila začátkem příštího roku někam tím směrem 🙂 Nějak zkušenosti z hor mám ( nepal 2009 ) ozvi se na mail, třeba se shodnem…. Díky, Eva

Jarda
pepek:

Ahojte, Aconcaguu – mám taky v plánu. Vyrazil bych v půlce ledna, tak aby samotný výstup vyšel těsně po hlavní sezóně na začátku února. Tento rok už jsem v Andách byl – na začátku tohoto roku jsem se pohyboval po Peru a Bolívii. Pokud se dá dohromady pár lidí, rád se přidám.

Eva
Jarda:

Prosím ozvěte se mi event. na mail: ebalik@email.cz, můj zájem stále trvá… Díky

Eliska
Eva:

Ahoj, také přemýšlím(e) o Aconcague na leden/únor 2012. Zatím řeším, zda s CK nebo bez. Nějaké zkušenosti mám, ale moc bych je nepřeceňovala… Vzniká-li tedy případně nějaká parta, neváhejte, prosím, s kontaktáží.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: