ahoj,
už mě tohle počasí nebaví a ráda bych se vydala někam za teplem. ideálně únor, cca 2-3týdny.
přesnou destinaci vybranou nemám, asi bych to řešila podle nějakých akčních letenek - vzhledem k tomu, že ještě studuji, tak určitě něco hodně low cost :) momentálně mě asi nejvíc láká oblast střední ameriky, případně Srí-lanka apod., ale samozřejmě se nebráním ani jiným návrhům.
s cestováním (i low cost) už nějaké zkušenosti mám.
má někdo podobný plán?
A. ([email protected])
hledám SPOLUCESTOVATELE DO (Jižní), STŘEDNÍ A SEVERNÍ AMERIKY
chystám se příští rok na další část PanAmericany, tentokrát druhá část - Střední a Severní Amerika. Touto cestou hledám dva dobrodruhy nebo dobrodružkyně, kteří by se mnou jeli minimálně na 6 měsíců. Termín odletu je zatím stanoven na konec března / začátek dubna 2014, kdy by se letělo do Venezuely. Tam by se vyzvedlo auto, dva týdny by se dávalo do kupy a poté by se vyrazilo přes kousek Venezuely do Kolumbie a odtud trajektem do Panamy. Poté přes Střední Ameriku, Mexiko a Kalifornii do Nevady, kde je jeden z hlavních cílů cesty Burning Man 2014, kde by jsme se mohli potkat s další českou výpravou, která zřejmě na BM pojede s instalací. To by mělo proběhnout na přelomu srpen / září. Pak už záleží na domluvě, ale rád bych dojel až do Kanady.
Nyní jsem sám, protože první záemci odpadli, ale já to nechci vzdát. Dále mám pár zájemců, kteří by rádi přijeli na pár týdnů během cesty, ale to je zatím bez záruky. Rád bych sehnal posádku co nejdřív, ať je čas začít řešit důležitý i osobní věci. Předběžnou cenu výletu odhaduju hrubě na 90tis/osoba/6měsíců (bez vstupu na BM) a vyhrazuju si právo veta na výběr spolucestovatelů :)
zájemci pište prosim na email
http://bimboroad.blogspot.com/
Ještě jsem zapomněla dodat, že je mi 30 a jsem z Prahy (pokud je to podstatné...). Třebas se nás, dle e-mailů, domluví i víc :-)
17.-21.2. to je ještě daleko. 24.-26.1. nebo 31.1.-2.2. Krušný nebo Novohradský hory. Já jedu s batohem. Jestli tě to zajímá napiš na mail.
Ahoj Eliško, co jsi psala zní zajímavě. Teď plánuji výlet do Afriky- červenec/srpen, jestli nebude problém, že nejsem vegetariánsky založen, můžeme se domluvit, hm?
Tom Haus
Ahoj Tomáši, přestože vím, že moje představa o cestování na africkém kontinentě je zřejmě úplně naivní a zidealizovaná, ráda bych se o Tvé cestě dozvěděla více ;) Míša, 22, [email protected]
holky nenechte me doma, jedu s vami !
Ahoj Kate, 31/5 s přítelem odlétáme na dva týdny na Kubu, v Havaně si chceme půjčit auto a vydat se na trip kolem dokola celého ostrova, zpět odlétáme 14/6. Letenky jsme kupovali tenhle týden za 16300. Pokud by ses chtěla přidat, ozvi se na [email protected]