Ahoj, já a můj přítel (25 a 26 let) hledáme 2-3 lidi, kteří by s námi chtěli cestovat 14 dní po Islandu. Bohužel termín je pevně daný a to 4.-18.července. Máme v plánu objet ostrov i podívat se do vnitrozemí, treky, poznávání, koupání v termálních pramenech, spaní ve stanech :) Pokud by se chtěl někdo přidat, napište mi na email [email protected], budu se těšit :)
Máš chuť někam vyrazit (lowcost cestování) a hledáš parťáka?
Jestli máš, nebo uvažuješ o nějakém plánu typu vyjet nějak po Evropě stopem, a spát v přírodě, případně si přivydělat po cestě prací, nebo dělat dobrovolníka tak napiš, třeba něco domluvíme. Termín: klidně hned :)
Jinak, je mi 26 , a mám zálibu spíše v přírodě a meditaci, než v památkách a a v řevu velkých měst..
Ahoj
[email protected]
NE! skrze Syrii ani Irak nepojedu.. ale presne nejake takove reakce jsem cekala. Cti poradne prosim
PRÁVĚ ŽE ČTU POŘÁDNĚ !! sama tam píšeš že jedeš skrze pár arabských zemí, tak si jen kladu otázku, kteréže ty arabské země leží na Tvé vysněné cestě do Indie a horem přes Mongolsko a Rusko zpět
Ahoj,
budu příští týden v ČB a napadlo mě o víkend vyrazit na menší výlet do hor s přespáním v přírodě :) Vy kteří jste teké přírody a zážitků chtiví se mi prosím ozvěte na email [email protected] Ideálně se sejdeme v ČB na nádraží, popovezeme se vlakem a pak si někam vyšlápneme. Nejsem žádný velký sportovec, takže bych volila spíš relax tempo. Nudit se se mnou snad nebudeš :)
Kristýna (26)
Ahojte, hladam partakov, partacky na cestovanie. Vzhadom na to, že v mojom okoli ich moc nie je tak to skusam touto cestou :) Pocházam z Bratislavy. ale zijem v Prahe. Mam rad šport, cestovanie, turistiku, adrenalinové športy a zabavu. Mam 29 rokov. Hladam partakov po cestovani po Česku, ale aj po svete. Laka ma hlavne Juzna Europa, Juzna Amerika a Skandinavia, ale som otvorený aj jinym miestam sveta.
Ak som niekoho zaujal budem rad ked sa mi ozve moj mail: [email protected] Fb svet: Marek Parobok
s pozdravom Marek