Ty vojdo, Jendo, jak Ty jsi mě tu našel??? No to je mazec:)A už jste někde na Madeiře, no závidím Vám. Musíš mi pak písnout, jak tam bylo, kde jste byli a co jste viděli, prochodili a tak vůbec:) Přes ty cestovky je to zajímavý, ale nevím, jak bych se jich dopátral, takže to asi není pro mě snadné řešení.
JINAK PRO OSTATNÍ... STÁLE HLEDÁM NĚKOHO, KDO BY LETĚL SE MNOU, JINAK SE NA TO SÁM ASI VYPRDNU... :)
Hojda Honza!
Ahoj Honzo,
pořád hledáš spolucestovatele na trekování po Madeiře?
Mě Madeira už dlouhou dobu láká, moji zcestovalejší kamarádi byli tamější horskou turistikou a přírodou nadšení. Máš už promyšlený konkrétní plán (trasy, ubytování, dopravu), nebo o cestě zatím spíš pouze teoreticky :) přemýšlíš? Trochu jsem koukala na letenky a nejlevnější se mi pořád jevi letět s EasyJetem.
Odkud jsi, že bychom se třeba sešli a trochu plány na cestu probrali? Já (29) momentálně byvakuju v Praze.
Lucie
Ahoj,
čítala som tvoj inzerát, že by si chcela ísť s kamarátkou v lete do Írska. Rada by som sa pridala. Kika
Ahoj, supr, konečně někdo odpověděl. Jak napsala Danča, chystáme se tam v létě. Konkrétně bychom chtěly vyrazit asi přelom června/července cca 14 dní. Rády bychom si v Irsku půjčily auto, protože je to asi nejlepší možnost. Hledáme tak někoho, kdo by to odřídil, protože jsme obě neřidičky:) Jak si na tom ty? Vyhovovalo by ti to takhle? Werča