29.3. - 7.4.2013 jedeme do Toskánska na kola. Uvolnilo se nám 5 míst ( nás je ted 19 )tak kdo by se chtel přidat, napište mi. Máme pronajatou celu vilu s kapacitou 24 lůžek s bazénem a vezeme si sebou i kuchaře. Strava - ráno formou bufetu, sportovní výživa a večer čtyřchodová večeře.
Budou zde horalisti i silničáři
Denní dávka 100 - 150 km na silničce.
Náklady cca 8000.
Ahoj,
rád bych v průběhu léta vyrazil do hor nejlépe na východ od ČR (Balkán, Turecko, popř. jiná východní země).
Najde se tu někdo, kdo by se případně chtěl přidat? Ideální by bylo, pokud bychom se spolucestovatelem/spolucestovatelkou byli "na dojezd" od sebe, abychom se mohli v průběhu jara domluvit, osobně setkat či vyrazit na výlet někam po ČR.
Je mi 24 let, studuji v Plzni a mám zkušenosti s pohodovým chozením po horách na Slovensku, v Rumunsku, na Ukrajině a v Albánii. Zájemci, ozvěte se, prosím, na email: [email protected]