Ahoj,
hledám pohodové lidi na, kteří by letěli na Krétu buď na konci dubna, nebo v květnu (7-10 dní). Mojí představou je přiletět do Chanie a zamířit přímo do Lefka Ori, tzn. turistika, přechod několika vrcholů, spaní venku a na konci klidně den u moře =)
Celkově to lze i udělat velmi low-cost =)
Zdravim Cestovatele! v 01 Května Pojedu na Liparské ostrovy.Hlavním cílem je navštívit Stromboli.jinak bych se přizpůsobíl ale urcite zpusob cestovani je lehký trekking, a nejaky poznavaci i relaxace. Spaní venku (pod sirakem/stanem) co nejvíce. Návrat do čr na 10. května. To by mělo stát kolem 8000czk (na osobu), za veškeré dopravy, včetně letadlem, vlakem a trajekty.
Tesim se. V pripade zajem napiste mi na email: [email protected]
Hledám pohodovou trekařku na výlet do západní Ukrajiny v létě na dva týdny. Mám v plánu týden strávit chozením po národních parcích a další týden navštívit města Lvov a Oděsu, kde by bylo možné i koupání, vše na domluvě. Ubytování v hotelech/hostelech a používat místní dopravu, celkově nízkonákladové. Muž 40 let.
Můj email: [email protected]
Ahojte, poradil by mi niekto znaly Albanska, kto to tam uz navstivil alebo ma "zarucene" dobre tipy na navstevu "must see" miest? Oplati sa pozriet Tiranu, Duress, Skhkoder? Alebo nieco ine? A co hory? Chceme nejaky lahsi-stredne tazsi trek v horach, najlepsie tych, ktore nie su az tak daleko od "civilizacie", najma dostupne busom, ci stopom. Vdaka za vsetky rady. :)