Ahoj, chci vycestovat minimálně na rok a při tom různě pracovat, dobrovolnčit etc. Za ten rok bych toho chtěla vidět co nejvíc a jelikož můj rozpočet se pohybuje kolem 50 tisíc, tak preferuju low-cost. Počáteční destinace mi je celkem jedno, můžeme se domluvit.
A jelikož je strašně těžký k sobě najít někoho stejně nebo alespoň podobně naladěnýho, protože všichni buď chtějí vyjet maximálně na měcíc nebo z toho na poslední chvíli vycouvají, zkouším to touhle cestou.
Na pohlaví mi nezáleží, věkově kolem 18-35, hlavně abychom si rozuměli a cestou se nesežrali. Termínově se přizpůsobím, ale čím dřív, tím líp.
Takže kdyby tady někdo takový byl, napište mi na mail [email protected]
Budu se těšit, zatím ahoj!
Hledám spolucestovatelku cesty po Itálii pěšky, na kole, vlakem jen tak s batohem i na poslední chvíli s CK, hostel, stan, pod širákem - levně, skromně. Pohoda, sport s mírou. Každý své Eura a ať jsi dělá každý co chce. Rád fotím a poznávám, společnost moc nemusím. Uvítám znalost angličtiny, ostatní v Praze u kafe. V únoru je karneval v Benátkách, můžeme vyrazit. V dubnu asi na měsíc Řím a dál na jih. Pište na email: [email protected]
Ahoj Veroniko,
pridal bych na prodlouzeny vikend.
Vita, 49, Praha
[email protected]
Ahoj, najdou se zde nějací odvážlivci na cestu do Benátek na karneval? Ale trochu netradičně. Chceme do Benátek doplout plachetnicí ze Slovinska. Termínově odjezd z ČR v sobotu 25.2. brzo ráno, návrat v sobotu 4.3. někdy večer. V plánu máme být v Benátkách na oslavy konce karnevalu - Korunovaci Marie (Festa delle Marie) a Let lva (Svolo del Leon). Ubytování v Benátkách neřešíme (spí se na plachetnici). Podle zájmů pak můžeme v Benátkách zůstat déle a nebo plout do Terstu a nebo navštívit Rovinj, Poreč nebo Pulu (záleží na počasí). V lodi je zabudované vytápění, takže kdo nebude chtít být na palubě, tak se může ohřát vevnitř (nebo i vnitřně ;-) Email: t.brazdil(zavináč)gmail.com
Ahoj cestovatelé,
hledám někoho, kdo by se mnou obdivoval krásy přírody na Isle of Sky (nebráním se ani dalším lokalitám). Termín musí být mezi 31.březnem a 17.dubnem. Mám ráda přírodu a zajímavé životní příběhy, které sbírám. Více po emailu [email protected]
Klára (26)