Jinak kdo je z čech a rád cestuje vlakem do zahraničí, tak mi může napsat na email: [email protected]. Každýž rok mám v plánu jeden takový výlet uskutečnit.
Ahoj, jel bych rád do Slovinska vlakem nejlépe ve středu (31.7.) Vlak odjíždí z Prahy hl.n. 6:47 v Mariboru 16:02 tam přespat, další den Záhřeb a pak pokračovat dále na jih Chorvatska k moři podle možností cena za včasnou jízdenku do Mariboru cca 1200 Kč. Přidal by se někdo?
Ahoj, přibližně na druhou půlku září plánuju výlet na motorce směr Řecko. Nechtěl by se někdo přidat, na motorce, skůtru nebo i autem? Nerad bych jel sám, ať už kvůli bezpečnosti, tak kvůli sdílení zážitků. Jsem motorkář začátečník, takže někdo tolerantní:-) Konkrétní plán a trasa na domluvě, ale chtěl bych to napohodu stylem cesta je cíl. Spaní hlavně ve stanu, příležitostně někde pod střechou. Z Řecka pak třeba trajektem do Itálie a přes Itálii zpátky. Pokud to někoho zaujalo, dejte vědět na t.o.m(at)centrum.cz
Tom, 35
Nekdo z Liverpoolu a okoli na pravidelne cestovani? Lesy, hory, pamatky
za to PHM,to fakt prehanis,ogare...
Ok mozna tech 20k sem trosku prestrelil...:)