Podrobnější plán se pomalu tvoří: odlétám 2.12. ráno z Vídně (letenka od Laudamotion za 5500,- včetně odbaveného zavazadla) na Tenerife (jih), do 12.12. pozvolný přesun pěšky a místní dopravou na sever do Santa Cruz a noční trajekt na La Palmu. Z La Palmy zpět na Tenerife 19.12. Odlet zpět do Vídně 23.12. Ubytování na místě: stanování v kempu, semtam ho(s)tel.
Ahoj, J.
Ahoj, mám teď volný druhý týden v říjnu... Nenašel by se někdo, kdo by někam vyrazil? Můžeme na pár dní klidně někam na jih (Barcelona, Mallorca, Kanáry), ale zrovna tak se nebráním vyrazit někam po českých horách (Šumava, Jeseníky,...) Pokud byste měl někdo zájem nebo vlastní typ, budu rád, když se ozvete:
[email protected]
Petr
Ahoj, hledám parťáka/parťačku na práci v zahraničí. Popravdě mám pár vytipovanejch zemí, ale celkově sem otevřenej témněř čemukoliv a kdekoliv. Mám po škole a chtěl bych na čas vycestovat za prací. Je mi 20 let a žiju v Ostravě. Pokud budeš mít zájem napiš mi na fb: Přemek Chmelík. :) díky a hodně zdaru na cestách
Ahoj Lenko, je to aktuální, jen jiná destinace :-), napiš prosím na [email protected]
Ahoj, je ta nabídka ještě aktuální? Taky bych ráda vyjela někam pryč.. Nebráním se výletům po ČR, ale ani odletem někam za teplem, i bez CK, a klidně to může být nějaká exotická destinace. Anglicky a francouzsky se víceméně domluvím :-)
Je mi 32 let, jsem ze Vsetína.