PS: kámoš by se taky jistě našel:) Když jede více lidí je i více srandy:)
Měj te se famfárově cestovatelky
Ahoj slečny,
20.7. jedu do Brna, jsem tam do 21.7. ale 22-24.7 mám free time. To se Vám asi nehodí?
Kdyby jste chtěli podniknout někdy jindy něco podniknout. Dejte vědět, rád něco podniknu, klidně i něco vymyslím, s kolem, pěšky, se stanem, bez stanu. Prostě něco do pohody.
Zdraví Jarda(23)z Orlických hor.
[email protected]
Ahoj, na konci srpna chystám výpravu do Bosny a Hercegoviny za účelem zdokumentování změn v krajině od dob expedic Karla Absolona z počátku minulého století. Cílem by byly 2 - 3 lokality a to Maglič, Bjelšanica a popřípadě i Popovo polje. Sháním ještě 2 spolucestovatele.
Co třeba koncem srpna a začátkem září vykonat 3týdenní cestu vlakem na interrail po západní Evropě. Jsem totiž zatím sám a hledám spolucestovatele. Okruh přes Rakousko, Švýcarsko, (Itálie),Francie, Španělsko, (Portugalsko), Francie,(Lucembursko),Belgie, Nizozemsko a Německo.
Ahojky, mám v plánu na začátku srpna odcestovat směr západ (Frnacie, Španělsko). Hledám někoho, kdo má stejně toulavé boty :-) Ozvěte se, Lili :-) ([email protected])