Zejo? (Ty plany!)
Diky :-)
Ahoj Báro, plánuju ještě s kamarádem vyrazit do Indonésie, vypadá to kolem 25. ledna. Do konce roku chceme koupit letenky, zatím nevíme kam, na cestě jsou už dvě cestovatelky ke kterým se máme připojit. Blíží přes Thajsko, Laos, Kambodžu a Malajsii přes Sumatru, Jávu na Bali odkud májí 4. března odlítat - zdá se mi že to nemůžou stihnout anebo to musí vše brát velmi rychle. Každopádně v plánu máme pobýt asi do 15. března. Možná by jsme část cesty mohli jet společně. Napiš víc podrobností. Uvítáme i další spolucestovatele na cestě po Indonésii.
Omlouvám se za překlep,zamozřejmě ne za sto let ale příští rok.Jirka
Ahoj Hombré,
budu v Sihanoukville od 13. do 17. února.
Ještě tam budeš?
D
Je to více než pravděpodobné;)
Objevila jsem levné letenky do Jakarty - letenky 13 800,- od 16.2.-3.3. (Praha-Jakarta-Vídeň), nechce se mi však úplně jet samotné. Nemáte někdo chuť pohodově pocestovat na dva týdny? Nechci mít žádný pevný fahrplán, honit se za památkami, ale chci nasávat, poznávat lidi, zdržet se tam, kde mi bude milé, fotit, užívat gurmánských lahůdek, co nejvíce proniknout do kultury, ne jen oběhnout atrakce. Kdo to cítí stejně a má čas, napište. Zuzka,33
Ahojte,
letím 8.1. do Kambodže, kde budem mesiac a odtiaľ sa presuniem do Laosu alebo Vietnamu... Ak sa chcete niekto pridať k túlaniu po tak trošku zapadnutých miestach, kde je viac miestnych ako turistov, napíšte:)
Ahoj, Martina (32, Praha).
Ráda bych se přidala. Zkušeností pomálu, ale o to větší nadšení.