Ahoj,
připojil bych se, ale prosím o více informaci (kdy, kde, jak atd.).
Dik
Ondra
Čaute,
Kambodžu dám letos taky, ale jenom jako flákačku, žádné velké výlety, nehledě na to, že čím víc nás poletí, tím lepší bude zábava a možná i cena letenky.
Milan
Někdo na Srí Lanku přes silvestra? Radka 28 let, v případě zájmu info co nejdříve ([email protected])
Chce se někdo přidat? Odlet i plán cesty po vzájemné domluvě.
Ahoj, my jsme v Kyrgystanu pomerne dlouze trekovali pred ctyrmi lety. Povoleni jsme resili pres Pamir7000 a pokud si vzpominam tak to nestalo zasadne vic a pan Klesko byl velmi flexibilni pri vyrizovani a komunikaci a muzu jen doporucit, je prijemne kdyz na vas povoleni ceka pripravnee a nemusite nic vic resit. Povoleni nas cekalo v cestovni kancelari Ak sai travel (obchod Redfox), 65, Sovetskaya str., 720005 Bishkek, Kyrghyz Republik
Phone: 996 /312/ 59 17 59, kde jsme koupili i bombicky. Nejbezpecnejsi je stejnak mit benzinak:D Sli jsme Dzergalan, ledovec Irikcat - Karakol a pak nejake kratsi veci, kdyby jste chteli s necim poradit, zkusime osvezit pamet a treba budeme moc pomoci.
Bara a Lukas
Ahoj Ivo, plynovou bombičku jsem letos v Bishkeku kupoval v Red Foxu zde: :-) https://www.google.com/maps/place/Red+Fox/@42.8631061,74.6121102,16z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xaf020f8a1b3f4e27