Ahoj, nechystá se někdo tento rok na Nový Zéland za prací a cestováním?Hledám parťačku/parťáka/popř. skupinku lidí, ke které bych se aspoň ze začátku připojila...nejraději bych vyrazila na začátku července, ale možná bych se přizpůsobila i pozdějšímu jinýmu termínu... muj mail: [email protected]
Ahojky, je mi 22 a hledám někoho kdo by jel se mnou do Sydney studovat a k tomu pracovat. Měla jsem jet se sestrou a kamarádem, ale oni nemohou a samotné se mi přece jen nechce. Bylo by to přes agenturu australiaexpert. Odlet koncem června. Jestli máš zájem ozvi se na mejl [email protected] :)
Ahojte. Prave jsem se z Indonesie vratila a nestihla tam vymenit indonezske rupie. Kdyby mel nekdo zajem mit neco do zacatku, rada vymenim za czk....
Ahoj,
doufám, že už nepíšu s křížkem po funuse. Poslala jsem Ti mail, ale raději píšu ještě sem. Do Indonésie se na přelomu červen/červenec chystám, ale bohužel lidé, se kterými jsem měla jet odpadli. Pokud stále někoho hledáte, budu moc ráda, když se ozvete:-)
Ahoj, na prelomu kvetna a cervna se chystame na tri tydny do TUrecka s navštěvou gruzínské VArdzie. POjedeme minibusem pro 8 lidi pres Göreme. SAnliurfu, oba Nemrut DAgi, až pod Ararat, podivame se na Hasankeyf, Ani, Kackar. KOntakt [email protected]
Hledám partnerku na půlroční cestu po ostrovech jižního Thajska a možná na zbytek života. Jsem fotograf a učitel jógy (29 let), který 5 let žije v Thajsku na Ko PhiPhi a do Čech jezdí občas, momentálně jsem přijel do Prahy. Hledám sympatickou pozitivní sportovní slečnu nebo mladou dámu 18-35 let. Pokud máš taky ráda cestování, tak mi napiš na Facebooku, můj profil je "Alef Prazsky", zajdeme na kafe v Praze a všechno probereme. Zatím ahoj! :)