Ahote vsichni,
rada bych na Vanocni svatky nekam vyjela a jeste nevim kam...na asi 16 dni od 20.12..ale kdo vi... napiste..
Ahojky,
já byla v Barmě loni, takže kdyby jsi chtěl, tak můžu poskytnout info na mailu [email protected]. Je to úžasná destinace kam ještě nedorazil masový turismus. Určitě bych se tam ráda vrátila ale na sever do hor do oblasti Putao, která ještě moc turistům příštupná není :-(
Ma někdo poznatky jak se na filipinach slavi velikonoce ??? Dekuju
Ahoj Jirko,
můj plán vypadá docela podobně a taky hledám parťáka.
Ozvi se kdyžtak na mail. [email protected]
Ahoj, 22.9. odlétáme ve složení 2 holky a 1 kluk na měsíc do Indie. Říkali jsme si, že by bylo fajn, kdyby se k nám přidal ještě jeden kluk a vyvážil tu nerovnováhu. Naplánováno toho zatím moc nemáme, nicméně v předběžném plánu je návštěva míst jako Agra, Jaipur, Dharamsala, Varanasi a možná bychom se chtěli podívat i k horám (Ladak). Hlavně tedy ten sever. je nám 25, 27 a 30 let, vysokoškoláci, 2 z nás pracují jako programátoři, foto H. a B. http://tinyurl.com/oxyq39j). Napište na jan.bouchner (zavináč) gmail.com a probereme to více!