Hledám spolucestující na 3 týdny do Thajska.
Ahoj Zdeňku, což o to, termín cesty bych i změnit mohl, ale v tomto termínu je problém ten, že se nedá jít do hor, kam bych převážně chtěl jít (Baltoro trek a Khajurab National Park). V horách je totiž sezóna od toho května/června do září...
Ahoj Pavle,do Pákistanu bych se rád podíval,ale můžu jen od konce prosince,do půlky února. Nemůžeš změnit termín cesty?
Ahoj Evčo,
my budeme plán cesty stavět zhruba v prosinci, ale nebude to nic extra velkého (jen na Honšů, Fuji, Tokio, nějáké menší pobřežní městečko). Co se termínu týče, vypadá to na cca 14 dní někdy mezi 15.4.-20.5.+- Své plány mi můžeš napsat na [email protected] uvidíme, zda to nezkloubíme dohromady...
Ahoj Ivčo,
já také plánuji na příští rok cestu do Japonska a hledám parťáka/parťačku. Ideálně na jaře, abych si mohla vychutnat rozkvétající sakury a ideální počasí. Ozvi se, jestli ještě stále hledáš někoho k sobě.
Jinak mám za sebou cestu do JAR (organizovanou někým jiným) a po USA (organizovanou mnou), takže nějaké zkušenosti by se našly. A je mi 32 a bez problému se domluvím anglicky.
Iva (Medy)