Ahoj,
na Srí Lanku bych se taky moc ráda podívala a těch 14 dní by mi úplně vyhovovalo. Tak pokud to stále platí, napiš a třeba se nějak dohodneme :)
[email protected]
Srí Lanku bych rád navštívil, mohu na 12 dní, kdybychom byli 4, tak by i půjčení auta bylo výhodný
Zdeni, prosím ozvi se mi na [email protected] děkuji Lenka
Ahoj, to je super nabídka:o)...nechci říkat: "určitě jedu"..to většinou přináší smůlu...spíše řeknu, že bych měl vážný zájem:o)....pokud to ještě stále platí budu určitě rád za bližší informace do mejlu.
jirka
Ahoj Vladimíre jestli ještě přemýšlíš nad tou cestou do Kambodže
a Laosu tak mi zavolej 739021692 mám podobné plány Libor
Ahoj Vláďo, mám taky v plánu Kamodžu, popř. země kolem. Můžu v termínu 22.12.-cca. 16.1.,pokud už budete na cestách, klidně se někde připojím, Goldie,41 let
Mě se ta Jakarta a celkově Jáva hodně zamlouvá. A s největší pravděpodobností zamířim tam. Tak se můžeme domluvit. Letěl bych 26.12 a domu 8.1. Docela mě láká silvestr právě v tej Jakartě. Eště čekám na jednoho kámoše až se rozhodne. Za tejden chci ale koupit letenku tak to budu vědět na pevno. Nemáš v plánu po novým roce cestu kolem Jávy??
Tak já sem to počítal i s letenkou počítám tak 14 dní že tam budu. Může to bejt klidně míň budu rád, ale omezovat se tam rozhodně nehodlám...