Ahoj.
Ja si prave pozeram letenky a vypada to, zeby som siel uz 20-teho. A asi 9.9. Nazad. Som sam, tak by som sa rad pridal. Z par akcii mi uz zislo, tak zhanam takto narychlo k niekomu. Ak by sme trekovali traja, tak mam expedicny 3-miestny stan. Skusenosti mam z Alp, Laponska, Himalaji. Z Pov. Bystrice.
Dajte mi plis vediet na Rastykovic gmail, alebo facbuk.
Plánujete se cestou tam nebo zpět stavit na pár dní v Istanbulu? Jaký máte plán na cestování, šlo by se k vám do skupinky ještě přidat?
Plánuji vyjet přelomem srpna/září na dva až tři měsíce do Vietnamu, kde bych nejvíce času strávil na jeho severu. Pojmu vše formou co nejnižších nákladů a vyrazím pouze s baťohem na zádech. Přebývat nejčastěji u místních, sem tam nějaký hostel a pokud možno i pod hvězdami (celtou). Přesouvat se pomocí busů, část možná na motorce. Jde mi hlavně o "kochání se" přírodou (takže dost trekingu) a poznávání místní kultury, občas být i na některém více turisticky profláklém místě. Začít pár dní v Hanoji, přesunout se do Ha Long (více turistické) a po té udělat okruh přes Ninh Binh, Mai Chau, Dien Bien Phu, Sapa, Ha Giang, Ba Be, Cao Bang.. Nevypsal jsem všechny místa, ale bylo by to takového volnějšího rázu.Vždy zůstat někde i pár dní podle toho, jak se mi tam líbí. Dělat zajížďky a užívat si volnosti... Po té klidně i cestovat na jih, budou-li čas a finance. Kdyby měl někdo zájem, uvítám společnost na cesty.
Ahoj, dávám do kupy monmentálně itinerář...Odlet 13.11, návrat 28.11. nehci vynechat: Bagan, lake Inle, na konec pár dní na pláži... kdyby byl zájem: [email protected]
Ahoj, pokud by Vám nevyhovoval termín od Miloše, tak já planuji Barmu na začátek příštího roku.. Mohu maximálně na 3 týdny a odjezd nejdříve 2-3 týden v lednu.. Email: [email protected]
Ahoj Lucko, Zrovna jsem napsala take prispevek ze hledam spolucestovale do jizni Indie :o) Chtela bych se zeptat jestli je to u tebe jeste aktualni? Ja bych rada na tri tydny zhruba v polovine ledna, zatim se mi nepodarilo nikoho sehnat. Prosim napsala bys pokud je to jeste aktualni email ([email protected]) ? Diky moc a mej se hezky
ahoj, jel bych taky, ale na dýl (pár měsíců) tak alespoň společná cesta a něco tam :-) [email protected]
Na srpen jsem už něco slíbila, ale pokud by to náhodou šlo přesunout na září (případně odlet na konci srpna, návrat v září), tak bych se ráda přidala. Tedy v případě, že bychom se zavčasu domluvili, abych si stihla koupit letenky, co jsou teď (asi jen díky omylu letecké společnosti) z Prahy do Biškeku a zpět za 5000 Kč.
Hledám parťačku na NZ nejspíš do Aucklandu (mužem se domluvit i jinam). Chci odletět někdy v říjnu. Uvítal bych nějakou společnost. Chci pracovat na jednom místě delší dobu (a užít si tam nějakou srandu jezdím sjezdy na kole a na slack-line nedám dopustit..) s menšími výlety a pak to pořadně procestovat.. Lidi který semnou měli odletět tak to bohužel zase vzdaly;( Pak po NZ chci na pár měsíců nejspíš na Bali a pak to vzít přes Thajsko zpět do ČR. Tak pokud je tu nějaká holčina která se nebojí života:) a srandy:) tak budu rád za společnost. Momentálně jsem pořad v Canadě.. Do ČR přiletím na začátku září. [email protected]
Ahoj,
v srpnu vyrazim na Sumatru do Indonesie (11.8.- 2.9.) a celkem bych se rad s nekym potkal/cestoval.
Low-cost, poznavat lokalni mista a lidi, pujcovat motorku, spise treky nez potapeni apod :)
Pokud je nekdo na stejne vlne, dejte vedet. Loni jsem byl sam na Filipinach, ale ted bych to i rad s nekym sdilel :)
Me je 31, ale duchem jsem rozhodne mladsi :) Myslim, ze jsem taky pohodovy a optimisticky.
Ahoj, nabídka posledních dvou volných míst stále platí.
Kolem 26. 8. začínáme vyřizovat víza, takže pokud by se ještě někdo chtěl k nám přidat, tak ideálně do tohoto termínu. Napište mi prosím na: [email protected]