Ok, vsem co jste se ozvali jsem napsal, nebo prave pisu :-) Kazdopadne, uz jsem tu, je tu krasne, a kdo se chce potkat tak piste mail na [email protected]
Cau Premyslím nad terminem 19.10. - 10.11. Let na Bali, pak pobyt na Timoru a zbutek na floresu a Bali. Byl uz jsem Indonesii předloni od Floresu po Jakartu. Pokud by někdo mel zajem ozvete se....
Ahoj, hledám parťačku/parťáka na 10-14denní cestu během ledna doThajska. Rád si projdu památky, ale také se nechci honit a vidět vše. Příroda, relax na pláži a nasátí atmosféry země je pro mě také důležité. Jinak jsem sportovní pilot, takže stačí vybrat jakékoliv travnaté letiště a přiletím se domluvit. e-mail: [email protected]
Ahoj, hledám parťačku/parťáka na 12-14denní cestu během listopadu. Ideálně Vietnam ale dalším lokalitám Thajsko, Indonésie, Malajsie se nebráním. Ráda projdu památky, ale nemusím se za každou cenu hnát a vidět vše. Příroda, relax na pláži, lidé a nasátí atmosféry země je pro mě důležitější. Pokud se najde někdo z Prahy, můžeme se potkat u piva, vína, kafe, či co hrdlo ráčí a blíže prodebatovat, zda se naše představy o cestě shodují. Pro zájemce email [email protected]. Díky
Ahoj, mám teď hodně volna, tak bych rád jel do JV Asie - Thajsko, Malajsie, ... Kdyby někdo chtěl tak i třeba pát dní lezení na skalách (ale není vůbec nutné). Prostě se toulat a užívat si cestování. [email protected]
Piště, už se těším na zprávu. ;) Tom
Ahoj, je mi 30 a sháním někoho, kdo by se mnou rád po novém roce vyrazil směr JV Asie - přesné místo by bylo na domluvě (Thajsko, Vietnam, Indonésie), na cca 3 týdny. Od dovči čekám plno nových zážitků, taky nějaký ten relax na ostrovech a na pláži a hlavně poznání nových lidí...v případě zájmu piště na mail [email protected].
Katka