Ahoj v dubnu někdo do Australie na cca 14 dní? [email protected]
Hľadám sympatickú spolucestovaľku do JV AZIE-termin.-február-marec-2016.
Marko 40+
Ahojte, tak jsme zatím dva a letenky máme na 18.4.-12.5. za slušnou cenu z Frankfurtu (10tis a stále k dispozici). Budu moc ráda, kdybychom k sobě měli ještě klidně dva lidi, samozřejmě se není problém rozdělit na místě, když bude mít každý eventuelně jiný plán. Ale ve čtyřech může být větší sranda:) Piště dyštak do mailu, Luca
Ahoj, na jak dlouho bys chtěla jet? Mne by vyhovoval začátek - půlka dubna. Díky :)
Ahoj,take tam budu,kde presne se nachazis? Letim za 3 tydny...
Ahoj, mám podobný umysl už několik roků. Uvítám když se ozveš na uvedený email. Potom více informací na [email protected]
I kdybys nikoho nenašel, klidně vyraž. Takových lidí budeš mít kolem sebe spousty a buď se s nimi dáš dohromady na treku (na 1 den či více) nebo je budeš aspoň potkávat večer. Stačí umět anglicky, ale Čechy a Slováky asi taky potkáš. CK opravdu nepotřebuješ.