Ahoj všem!
od 29.4 do 5.5. jedu na kukačku New Yorku. Budu většinou sám, tak kdyby tady byl někdo, kdo tam v těchto termínech bude a chtěl by se potkat na drink, véču nebo zajít na nějaké turistická místa spolešně, budu rád. Plán co chci z turistických míst vidět cca mám a rád bych zašel někam na stand up a do bluesového/jazzového klubu.
Případně pište na [email protected]
Fajn den,
Filip
Hledáme pohodové spolucestující do mikrobusu na dvoutýdenní cestu po Fr. Guyaně a Surinamu. Předpokládaný program: Cayenne, kosmodrom v Kourou, Cacao, Kaw, Saül, trestanecké Ostrový spásy a St. Laurent du Maroni, Paramaribo, rezervace Brownsberg, koupání a relax u Atlantiku. Jsme zatím 2 muži + 1 žena ve věku 40-55 let a těšíme se na váš případný zájem na emailu: [email protected].
[email protected]
Ahojky Jano a byla by jsi tak hodna a napsala nejaky kontakt na sebe? Diky