Cau neni 10 dni malo ? Kam by ses chtel podivat v NY. Pavel 23.
zdarec...mam to v planu na konec zari-zacatek rijna,tak bych to dal.Mam tez 10dni na to...z toho 3dny po zabavnych parkach-Ohio,New Jersey,Pensylvanie a zbytek NYC.Pujceni auta samozrejmosti.My uz sme dva...tak pokud to dame nejak dohromady...dejte vedet na muj [email protected]
asi jen na 3 mesice v ramci bezvizoveho styku... myslim ze pejsek by nemel byt problem, pokud bude mit vsechny doklady v poradku a zvladne let, kam se chystas?
mimo leto jsou letenky za rozumnout cenu a je plno akci, v lete jsou az dvakrat drazsi
dobry den,
momentalne ziju 4 rokem v dansku a zivim se jako pekar, tim jsem se taky vyucil a zivim se tim jiz 12 let. pred odletem do danska jsem pekl v praze napr. hotel four season, sef pekar-bake shop praha, sef pekar cafe savoj praha, atd.
muj zivotopis jsem jen tak ze srandy zaslal do pekaren v usa a odpovedy na zadosti prace byly kladne a neby lo jich malo a znely takto- po rijezdu do usa nas kontaktujte a velice radi vas zemestname, dokonce mi psali i kolik penez jsou schopni nabidnout. ma to jen jeden hacek. dostat se do usa.
prosim vas mohl by jste mi nekdo poradit co a jak udelat, abych se tam dostal?
mockrat dekuji a tesim se na vase odpovedi, s pozdravem patrik
Ahoj!
ja prilitam 7.10. do Ria a pak bych mela jet po sousi pres Sao Paulo, Uruguay a Buenos Aires do Bahia Blanca(pozdeji Patagonie). Pac cestuju sama, hledam spolecnost, obzvlaste ve mestech jako Rio a Sao Paulo. Kdybyste se tam nahodou zdrzeli, nebo meli nejaky tip, budu moc rada!
diky a stastny cestovani!
baru
Ahoj, 3.10. zaciname cestu v Riu v Brazilii, pokracujeme sev.Argentina, Bolivie a Peru....jsme dva, kluk a holka, muzes se pridat, klidne i na cast cesty.
Byl tady z Vás někdo na Kubě minuly rok?? :)
Ahoj, ještě to platí ? můj mail [email protected]
Ahoj, hledám spolucestovatelku do Mexika, listopad 2011, na cca 14-20 dní (jak se mi podaří domluvit volno v práci). Ráda bych poznala místní lidi, kulturu (hudba, tanec), vykoupala se v moři, ochutnala mexické speciality, vylepšila španělštinu... Domluvím se anglicky, jakžtakž španělsky, zkušenosti z cestování mám z Kuby. Přidá se někdo? :-)