Ahoj,nevíte prosim vás někdo o nárazové práci( kde není zapotřebí cizí řeči)"někde poblíž"Svatojakubsbé cesty?Chci vyrazit v březnu a vyjít od St.Jean-Pied-De-Port takže nejlíp asi jih Francie,Pyreneje nebo Katalánsko.Co se práce týče-jsem zedník,rád pracuju s kamenem(což by se mohlo hodit?)ale vemu samozřejmě jakoukoli práci man.povahy.Díky...
Ahoj,
Jsme dva kluci (20 a 30)
Rádi by jsme vyrazili tohle léto asi na dva týdny do Skandinávie. Rád bych strávil většinu času v přírodě. Chtěl bych spát ve srubech a ve stanu. Nejde mi o to, navštívit v co nejkratším čase maximální počet měst, památek... Podrobné plány jsme zatím netvořili, myslím, že nejlepší by bylo, aby jsme to dali dohromady spolu a taky mám rád spontánost. Mám spolehlivý, pohodlný auto a řídit na dlohé vzdálenosti není problém. Takže jestli se najde někdo, kdo by s námi eventuelně rád vyrazil, nechť se ozve. Máme zatím volná 2 místa.
e-mail: [email protected]
ICQ: 477555577
Tel: 739 055 720
Hoj
achoj, chtěla jsem se zeptat jestli nemáš nákej kontakt na kohokoliv nebo cokoliv pro koho bych mohla pracovat:D praci v zahranici hledam uz dlouho a po lonském nezdaru v Irsku bych chtěla kamkoliv kde je aspon malá šance pracovat,ovšem nechci jet úplně naslepo..v květnu maturuju takže potom mám asi 4 měsíce volna..budu vděčná když se ozveš,díky moc:)mail [email protected]
ahojky jestli je tu nekdo kdo hce podniknout neco sileneho v cizine uzit si volna a jeste si privydelat tak se ozvete rada pojedu a neco naplanujem spolecnyma silama ...... email : [email protected]
Ahojky taky bych se připojila k nějaký výletní a prcovní akci v cizině. Sice ovládám jen angličtinu, ale rukama nohama se dá domluvit všude:-)
Hello! I have been in Scandinavia for the three times, so it want change .... I think it doesn´t make any difference where I will work but I want be in Holand, Belgium or in Danmark ... Do you know about some job there .. mainly in Luxembourg, Amsterdam, Rotterdam or Copenhagen ?? Could you write me to my email [email protected] .. You can write czech. Thanks a lot and take care !!
ähoj ,. jmenuju se david je mi 25 , pojedes do te afriky ? chtel bych vypadnout z cechc, skoncil mi vztah a chci zapomenout a nekam se podivat, prosim dej mi jakekoliv info, udelam cokoliv kdyz me s seboui vezmes dekuji david
Ahoj osobně si myslím, že hledat tuhle činnost v zahraničí je dost těžký, zvlášť v Africe, ale lze to, spíš hledej společnosti z eu, kteří tam něco staví nebo tak a ty společnosti kontaktuj a třeba se ti poštěstí, já jsem tam byl přes německou společnost na těch stadionech ale vím, že se tam staví dost.Také bych se chtěl moc vrátit, ale zatím o ničem nevím.Mirek