Ahoj Evo,pres cestovku Exim se tam da zaletet na 10 dni do nejlevnejsiho 3+ hotelu za zhruba 30 tis s veskerymi poplatky.Let je primi a je z Prahy.Navrhuji tam jet nejprve jako turista,hned zacatkem sezony,nekdy v rijnu.Kdy se rozjizdi hotely a je vetsi pravdepodobnost nalezeni prace.Kdyz by se nejaka prace nasla.da se domluvit s delegaty cestovky a klidne tam zustat.Kdyztak napis na [email protected]
www.isla-margarita.kvalitne.cz
Ahoj,chtěla bych opracdiu moc jet do ciziny za praci,planuji to uz hodne dlouho,ale abych se k tomu odhodlala potrebovala bych nekoho ksobe nebo ja jet s nekym.Kdyby jste jel ted nekdo v cervnu nekam na jih,kde je teplo a meli by ste 1misto pojedu s vami.Prosim jen o solidni a spolehlivy lide.Diky mooooc muj mail:[email protected]
Dobrý den,o brigádu bych měla velký zájem, jsem studentkou chorvatského jazyka a každé léto pracuji v kavárně.Byla bych velmi ráda, kdybych si mohla procvičit jazyk, který studuji, byla by to pro mě skvělá příležitost. Děkuji za odpověd.S pozdravem Kristýna Rygolová
Ahoj, kdy mám odjet? Tereza
Zdravim, chci se zeptat jestli nemate nekdo skusenosti s Ceskymi nebo zahranicnimi Ageturami zajistujicimi praci (i dobrovolnickou) po svete, nejlepe v Jizni americe nebo oceanii. Rad bych s pritelkyni trochu cestoval a nejlepe si na miste vydelal na naklady pripadne mel alespon moznost tam zit a pracovat nejaky cas zdarma. Mluvime stredne anglicky a chceme neco zazit nez se usadime tak snad se zadari :)). Dik za rady nebo tipy